Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Domykanie szyb i szyberdachu z pilota

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    37
    BMW
    e32 730, e32 735, e32 750 iL
    Skąd
    Warszawa

    Domykanie szyb i szyberdachu z pilota

    Witam. Dziś ja mam pytanko: czy ktos ma w swojej e32 takie coś? Właśnie probuje ustalić jak to jest zrobione, mam zamontowany fabryczny układ sterowania centralnym zamkiem, niestety w żadnej mojej buni nie funkcjonuje domykanie szyb z pilota, choć przycisk na pilocie jest. Nie wiem czy to kwestia sterownika zamka czy modułu komfortu, dlatego byłbym wdzieczny, gdyby ktoś, kto ma coś takiego w swojej buni sprawdził jakie są numery modułu komfortu i sterownika centralnego zamka(oba moduły znajdują sie pod tylną kanapą, moduł komfortu to ten długi, bardziej z tyłu skrzynki a moduł sterownika zamka to taki średni, na samym przodzie skrzynki, po lewej stronie, czyli lewy przedni róg).
    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    A domykanie z kluczyka działa? Przytrzymaj kluczyk w pozycji zamykania przez kilkanaście sekund.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    37
    BMW
    e32 730, e32 735, e32 750 iL
    Skąd
    Warszawa
    Dzięki, problem rozwiązany, faktycznie wystarczyło dłużej przytrzymać przycisk zamykania drzwi, ciekawi mnie tylkodo czego służy ten przycisk z boku pilota(pilot typu scyzoryk).

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Z tego co pamiętam też musisz go przytrzymać dłużej tak jak kluczyk. Albo zrób tak jak ja. Zamontuj alarm i niech spec od alarmów podepnie Ci domykanie pod alarm. Teraz mam tak, że jak zamykam auto alarmem to wszystko sie domyka, a jak chce zostawić uchylone szyby i szyber to zamykam normalnie kluczykiem (bez przytrzymywania) ;)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Odświerze temat. Jak przytrzymam kluczyk w pozycji zamknij szyby nie reagują. Czyżbym nie mial modułu komfortu?

  6. #6
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Odświerze temat. Jak przytrzymam kluczyk w pozycji zamknij szyby nie reagują. Czyżbym nie mial modułu komfortu?
    Wszystko na to wskazuje.
    Gra muzyka

  7. #7
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Widocznie nie masz, ale nie ma tragedii. Może kupić na allegro za śmieszne pieniądze [KLIK]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •