Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: E32.E38---szukasz mega stanu? cos dla ciebie ;)

  1. #1
    7ka
    Gość

    E32.E38---szukasz mega stanu? cos dla ciebie ;)

    ceny tez sa mocne :x ale fakt.. auta jak z salonu

    http://www.autoleitner.nl/html/aanbod.php

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Eh to zielone e32 :shock: Chyba czas zaczac skladac do skarbonki. Pieknosci...

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Krzychu już wczoraj cos o tych autach napisałem ...

    Nawet nie wiesz ile osób unieszcześliwiłeś ... Ile nieprzespanych nocy spowodowałeś ... Ehhh Piekne są i nie ma co nawet mówić ...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Zatkało mnie :x

    Zajefajne autka - chce je mieć :shock:
    Only E38

  5. #5
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    ale skarby
    ;]
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    aaaaach , ale perły .... :shock:

    PS. Mój 77 post :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    OK na zdjeciach w stanie super, napewno tez w realu ale niedam wiary ze sa to nagle perelki i warte tyle kasy, OK przebieg, stan tech super (przynajmniej mam nadzieje) ale wydaje mi sie ze sa to poporostu dobre bardzo dobre auta dodatkowo dobrze odpicowane i dlatego tak to wyglada, bo jak inaczej??? nagle jest firma co wynajduje super perelki i kazde auto tak wygladalo jak do nich przyjedza? niebede sie chwalil ale kiedys "picowalem" na sprzedaz auto kolegi, dokladnie jego ojca, skoda octavia 2001r z ori przebiegiem 88tys ale normalnie wygladalo jak auto od normalego faceta, niezaczyste-niezabrudne poporostu uzywane. 2 dni!!! spedzilismy przy tej octavi ale naprawde wygladalo jak z salonu!!! naprawde cuda byly robione i wydaje mi sie ze te auta to to samo, czyli: auta w niespotykanie dobrym stanie + dobre picowanie. Codziennie mam kilka auta na warsztacie i powiem ze czasem przyjezdza zwykle auto, brudne kolpaki, kobiet z fotelikiem, wszystko ubabrane od dzieciaka a w auto z ori przebiegiem, niebite, poprostu to czego szukaja wszyscy, a tu wyglada ja szara myszka....

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    OK na zdjeciach w stanie super, napewno tez w realu ale niedam wiary ze sa to nagle perelki i warte tyle kasy, OK przebieg, stan tech super (przynajmniej mam nadzieje) ale wydaje mi sie ze sa to poporostu dobre bardzo dobre auta dodatkowo dobrze odpicowane i dlatego tak to wyglada, bo jak inaczej??? nagle jest firma co wynajduje super perelki i kazde auto tak wygladalo jak do nich przyjedza? niebede sie chwalil ale kiedys "picowalem" na sprzedaz auto kolegi, dokladnie jego ojca, skoda octavia 2001r z ori przebiegiem 88tys ale normalnie wygladalo jak auto od normalego faceta, niezaczyste-niezabrudne poporostu uzywane. 2 dni!!! spedzilismy przy tej octavi ale naprawde wygladalo jak z salonu!!! naprawde cuda byly robione i wydaje mi sie ze te auta to to samo, czyli: auta w niespotykanie dobrym stanie + dobre picowanie. Codziennie mam kilka auta na warsztacie i powiem ze czasem przyjezdza zwykle auto, brudne kolpaki, kobiet z fotelikiem, wszystko ubabrane od dzieciaka a w auto z ori przebiegiem, niebite, poprostu to czego szukaja wszyscy, a tu wyglada ja szara myszka....
    Też czasem mam w myjce auta co mają kilka miesiecy a upierdzielone ze głowa boli i jakbyś komuś powiedział ze mają 200tyś najechane to by uwierzył - a mają np kilkanaście. Firma wydaje mi sie ze znajduje auta z rzecziwyscie niskimi przebiegami, pewnie coponiektóre rzeczy wymieniają, świetnie picują a dla pełnej wiarygodności wywalają kosmos ceny :) Ze względu na wiek to wystarczy pare tysięcy km na polskich drogach i nawet w takiej perełce co ma kilkadziesiąt tyś przebiegu będziemy musieli wymienić zawieszenie... Kasa wbloto - ale tam 750 zielona albo L7 mi sie widzi w garażu :)

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    nie ma co, gul mi skoczył ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    kompletnie odjelo mi mowe.. a ta L7 :shock: Krzychu nie ladnie ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •