Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: E32.E38---szukasz mega stanu? cos dla ciebie ;)

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    A ja mam takie szczęście że przez 3 tys dostałem co najmniej 1 większy odprysk. Ale to jestem ja który ma takie szczęście
    Spoko nie tylko Ty - ja zachowałem częśli lakierowane w nienaruszonym stanie od 60 tyś natomiast trzy kamienie zaliczyły po kolej szybe (uratowana - oczko naprawione), halogen (wymiana szkła), prawą lampe (wlasnie grabol mi pakuje szkło)... o gwoździach w oponach nie wspomne a było juz kilka, doły zderzaka i przednich drzwi (na szczęście spolerowałem i jest ok). Ale to chyba kwestia burdelu na drogach jaki mamy, bo juz nie wiem jak to tlumaczyć, rozumiem kamienie ale gwóźń znikąd na drodze się nie wziął...

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    To ja was obu przebije :) W 520 zmienilem szybke. Godzina popoludniowa (miedzy 18-20) dzien 1. Dzien 2. Pora poranna jade do katowic. Lekkie roboty drogowe, kamyczki, tir mnie mija, kamyczek leci i pieknie maluje mi na szybie pajaczka :razz: Czyli szybka wytrzymala ~ 100km :(


    I przestancie dodawac juz te linki bo serce mi krwawi ze to nie zdjecia ode mnie z garazu ;(

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wszystko ładnie,autka piękne ale jakbyś komuś powiedział że za e32 dałeś 100 koła to by cie do czubków wsadzili :D

  4. #24
    7ka
    Gość
    ale z 2 str...kup dzisiaj nowa V12 za 100.000zl ;)

    ktora przewyzsza jakoscia nowe samochody tej samej serii.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ale z 2 str...kup dzisiaj nowa V12 za 100.000zl ;)

    ktora przewyzsza jakoscia nowe samochody tej samej serii.
    Nie kupisz ,nie ma szans i nie wątpię że to auto przejeździ jeszcze nie jedną e65/66...Tyle że to jest auto dla pasjonata z gruuubym portfelikiem. Tak nawiasem to takie e32,w takim stanie budzi we mnie większe emocje niż e65 aczkolwiek takiej igły bądź co bądź w fabrycznym stanie to szczerze mówiąc nie widziałem na żywo.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Ten SEC to śmiech na sali. Po pierwsze nieoryginalne lampy i ospoilerowanie, to samo z kierownicą. Skóra też nieoryginalna. Obok AMG to to nawet nie stało. I chyba pierwszy raz widzę 560 bez pamięci foteli. Idąc dalej w szczegóły - między popielniczką a lewarkiem zmiany biegów jest sterownik od komputera pokładowego. Jego wyświetlacz powinien się znajdować w miejscu obrotomierza, ale go nie ma, więc jakby jakiś składak. To moje zdanie, ale w tak kultowym samochdzie niedopuszczalne są tego typu przeróbki.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    ale z 2 str...kup dzisiaj nowa V12 za 100.000zl ;)

    ktora przewyzsza jakoscia nowe samochody tej samej serii.
    O to właśnie chodzi....
    Poza tym wolę takie piękne E32 które pewnie jeszcze mnie zajedzie,niż kondoniaste (bez urazy) E65 z przebiegiem 600 tyś km w którą muszę włożyć drugie tyle,ile za nią dałem...
    taka malutka dygresja
    pozdrawiam

  8. #28

  9. #29
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    PIĘKNA!!! Aż się oblizałem :P

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    PIĘKNA!!! Aż się oblizałem :P
    Jeeeezusiiiiicku :shock: straciłem władzę w nogach...

    Sprzedam żonę za 8900 euro,bezwypadkowa...
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •