Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [e38] WITAM WSZYSTKICH !

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa

    [e38] WITAM WSZYSTKICH !

    Witam wszystkich. Mam na imię Patryk i jestem bardzo młodym człowiekiem. Wcale bym się nie zdziwił gdybym był tu najmłodszy. 22 kwietnia skończyłem 18 lat, 27 kwietnia miałem pierwszy egzamin i zdałem go. Motywacją było kupno pierwszego samochodu. Mimo, że samochód kupiłem za pieniądzę zarobione przez siebie wybór powinien być przemyślany. Jednak wiadomo jestem młodym człowiekiem w gorącej wodzie kompanym. Od zawsze chciałem mieć e38 jednak zawsze przerażało mnie jej utrzymanie. Myślałem o zakupie e39 jednak zrozumiałem, że jest ich zbyt wiele i narazie chcę się wyróżniać z tłumu. 1 czerwca kupiłem swój pierwszy samochód można by powiedzieć, że zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka. W okresie 2 miesięcy zrobiłem około 8 tys kilometrów. Mimo przedniego zawieszenia, które jest do robienia przy prędkości 200 km/h na niemieckich autostradach auto wręcz płynie. Każdy posiadacz tego auto doskonale o tym wie. Zapomniałbym dodać model mojego auta to 728. Poprzedni właściciel, można by powiedzieć bandyta zagazował samochód zwykłym gazem. Butle 40 umieścił w kole i zalał pianką do okien. Założył filtr stożkowy oraz nazwijmy to ''chromowane" klamki oraz obramówki lusterek. Niestety nie miałem wiekszej kwoty pieniędzy aby kupić "lalę" kupiłem taką jaka była. Wraz w pływem gotówki sukcesywnie będe wymianał na orginalne elementy. Mimo wszsystkich negatywnych elementów kocham swój samochód najbardziej na świecie, dla mnie nie ma lepszego. Jestem w nim zakochany. Za każdym razem, gdy do niego wsiadam czuje motyle w brzuchu jak przy pierwszej dziewczynie.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

    P.S. Jestem nie na swoim komputerze więc nie mam jak dodać zdjęć, ale jeżeli znajdzie się osoba zainteresowana oczywiście dodam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    No to gratuluje serdecznie i czekamy na fotooooooooo :D

    Pozdrawiam :papa:
    Only E38

  3. #3
    No i witam we właściwym miejscu :)
    Z pewnościa wszyscy są zainteresowani więc czekamy na fotki ;) Pochwal się co tam nabyłeś ciekawego ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa
    Witam i pozdrawiam :)

  5. #5
    Witam :D

  6. #6
    AngelAgnes
    Gość
    Najmłodszy na forum nie jestes... ;) (odemnie młodszy..), ale są młodsi forumowicze.. ;)

    Witamyy i na fotki czekamyy ;)

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Cześć :)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Witam serdecznie
    Dreams from Dreams - 7er...

  10. #10
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    witam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •