Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: TURBO KIT

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn

    TURBO KIT

    tak sobie patrzyłem i znalazłem turbo kit do silnika 4.0 V8 za $6K do gotowego montażu podnoszący moc do 415KM :) do silnika 1.8 za 1500$ podnoszący moc do ok 200KM.

    teraz to sporo wychodzi ale jak dolar stał 2pln to pewnie nie jeden by się skusił.

    2,8 ma po operacji 300KM czy skrzynia to wytrzyma ?? bawił sie ktos w to ??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    ten zestaw mimo co nie zawiera wszystkiego realny koszt wyniesie sporo więcej a kolejna sprawa taki tuning jest nie zgodny ze sztuka jak robić coś to robić coś z sensem


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    ten zestaw mimo co nie zawiera wszystkiego realny koszt wyniesie sporo więcej a kolejna sprawa taki tuning jest nie zgodny ze sztuka jak robić coś to robić coś z sensem
    a czego mu brakuje ????



    no tam jest tylko turbo rurki i reszta gratów nie ma nic co w środku trzeba wzmocnić ale chyba powinno trochę pojeździć.

    a tak poza tym to dlaczgo bmw nie pcha ani kompresorów ani turbo do silników, nie mówię o diezlach bo traktory nie BMW :> kiedyś wychodziły BMK'i z silnikami turbo :x

  4. #4
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Napisz petycje do Bmw, zgłoś zażalenie ... (apropo- tak poza tym ;})

    a co do tego tuningu to nikt raczej o tym wcześniej nie pisał,
    ale moim zdaniem przy takiej dużej zmianie mocy też trzeba się zastanowić czy przełożenia wyrzymają. 2,8 z 300 km ? napewno nie wytrzyma- to tak jakbyś włożył 3.0 w golfa i nic innego nie wymienił

    próbuj próbuj- rezultaty mogą być ciekawe
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Cytat Zamieszczone przez zydu
    a tak poza tym to dlaczgo bmw nie pcha ani kompresorów ani turbo do silników, nie mówię o diezlach bo traktory nie BMW :> kiedyś wychodziły BMK'i z silnikami turbo :x
    Mam dla Ciebie nowine: wszystkie aktualnie oferowane silniki w F01 (nie wyłączając N74B60- czyli V12 w topowym 760i który wyjdzie we wrześniu)- są doładowane :P
    Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania- ale cóż...czasy sie zmieniają.

    Pozdro

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka
    próbuj próbuj- rezultaty mogą być ciekawe
    jak miał bym gdzie i za co to na pewno bym sie podjął a tak to tylko teoretycznie można sobie popisać.

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez zydu
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    ten zestaw mimo co nie zawiera wszystkiego realny koszt wyniesie sporo więcej a kolejna sprawa taki tuning jest nie zgodny ze sztuka jak robić coś to robić coś z sensem
    a czego mu brakuje ????



    no tam jest tylko turbo rurki i reszta gratów nie ma nic co w środku trzeba wzmocnić ale chyba powinno trochę pojeździć.

    a tak poza tym to dlaczgo bmw nie pcha ani kompresorów ani turbo do silników, nie mówię o diezlach bo traktory nie BMW :> kiedyś wychodziły BMK'i z silnikami turbo :x
    A Ty czym się pochwalisz. Bo póki co żygłeś coś do naszych BMW. Traktorem sam może jeździsz bo widzę, że nawet z Twoją polszczyzną jest słabo...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez zydu
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    ten zestaw mimo co nie zawiera wszystkiego realny koszt wyniesie sporo więcej a kolejna sprawa taki tuning jest nie zgodny ze sztuka jak robić coś to robić coś z sensem
    a czego mu brakuje ????



    no tam jest tylko turbo rurki i reszta gratów nie ma nic co w środku trzeba wzmocnić ale chyba powinno trochę pojeździć.

    a tak poza tym to dlaczgo bmw nie pcha ani kompresorów ani turbo do silników, nie mówię o diezlach bo traktory nie BMW :> kiedyś wychodziły BMK'i z silnikami turbo :x
    A Ty czym się pochwalisz. Bo póki co żygłeś coś do naszych BMW. Traktorem sam może jeździsz bo widzę, że nawet z Twoją polszczyzną jest słabo...

    e32 m60b30 po wsi i polnych drogach. Z moja polszczyzną jest lepiej niż z twoją, jeżeli zrobiłem literówki to trudno świat się przez to nie zawali, a jeżeli masz kompleks z tego powodu że masz ropniaka z jakiegokolwiek powodu ( przez który nie masz pod maską 5,4 v12 a kopcącego, klekoczącego i niejadącego ropniaka ) to nie wylatuj mi tu z jakimś rzyganiem bo do nikogo nie mówiłem tylko wyrażałem swoją opinię. Przez ostatnich parę lat w moim domu przewinęło się sporo samochodów w tym 3 e38 ( ostatnia 5,4 ) i żadna nie była na ropę. Ja jestem fanem bmw i jeepa a w tych autach po prostu nie ma miejsca na ropniaki. Choć powiem szczerze że gdybym miał dostęp do taniej ropy to wziął bym e38 4.0 dizla bo jeździłem takową i na prawdę przyjemne auto. Każdy lubi to co lubi albo to co musi. Jak ktoś mi napisze że moje 7er to szrot bo ma coś tam a czegoś nie ma to oleję to. Dla mnie ideałem jest e38 po lifcie 4.4 z zestawem turbo podnoszącym moc do 415KM :) z sekwencyjna instalacją LPG :D

    a między ludzi x-typem AWD bo według mojej dziewczyny E32 tak samo jak E38, w210 czy stara sklassa to są polonezy, a jak juz polonez to niech ciągnie na tył i pali benzynę.

    nie bierzcie tego do siebie ale moim zdaniem albo BMW albo traktor :]

    nie jeżdzę traktorem bo e32 w wersji traktor nie wychodziły

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Bo mi auto służy do jeżdżenia i to nie do kościoła

    I pewnie te Twoje BMW ma LPG ;D

    Jeżeli chodzi o silnik to ja akurat uwielbiam dźwięk turbodoładowanego Diesla od BMW bo jest po prostu zajeb... Skąd Ty wziąłeś traktor to nie wiem ale powiedzmy, że mnie stać na ten zajebiście drogi traktor i nie chcę benzyny na pokaz. Uśmiechnę się do Ciebie jak będę Cię wyprzedzał 200km/h gdy Ty będziesz patrzył jak jechać możliwie ekonomicznie bo takich E32 mijam od cholery codziennie. Mam wielką benzynę i albo LPG albo jadę 80km/h
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    rozumiem że mając BMW trzeba zaraz przymykać licznik i kozaczyć na skrzyżowaniach?
    Jednak większość ludzi opiera swoje opinie na temat użytkowników BMW na takich jak Ty który gardzi 100km/h bo przecież prawdziwy fan marki jeździ 200km/h a ten co podróżuje 100km/h to biedak co na paliwo go nie stac.. Ja śmigam przelotowo 100km/h bo po tych drogach nie da się jeździć a te 100km/h to z rozsądku a nie ekonomiki.
    Co to za koleś....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •