Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: KLIMASYSTEME?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW

    KLIMASYSTEME?

    PANOWIE!!!!
    Po wyciągnięciu panelu sterowania dmuchawą zauważyłem naklejke z napisem "klimasysteme" i teraz pytanie ,co to oznacza? klimy nie mam ale sam panel sterowania dmuchawą jest jakby bardziej większy . Może coś mam dodatkowo i tego nie wiem???

    http://mr77bmw.fotosik.pl/albumy/671229.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    301
    BMW
    e32, 730, m30b30
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Witam,
    Powiem tak, taki sam panel mialem w poprzedniej e32 bez klimy, ale szczerze powiem nie wyciagalem tego panelu, natomiast mam teraz e32 z klima i ten panel jest o wiele bogatszy w przyciski i pokretla. Raczej nie masz nic dodatkowego - nawet na pewno.

    to jest panel bez klimy - http://bmwfans.info/parts/catalog/E3..._control_behr/

    a to zklima - http://bmwfans.info/parts/catalog/E3...oning_control/

    pozdrawiam
    Gilu_e32

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    istnieje tez panel klimy z okraglymi pokretlami, ma jednak przycisk ze "sniezynka" pisalem cos kiedys o tym na forum, jest to jakis nietyp
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Zgoda panowie, wiem czym one się różnią ale mój panel jest jakiś dłuższy i ma dużą płytkę od góry (patrz zdjęcie nr 3) . Wgłębi po wyjęciu panelu widać na obudowie nagrzewnicy naklejke z napisem klimasysteme (zdj .2). Pytam bo po prostu 7er mnie ciągle czymś zaskakuje i nigdy nie wiadomo co dany model kryje w sobie. Poprzednie moje e32 miało panel sterowania niby taki sam ale nie miał widocznej takiej płytki i był nieco przez to krótszy .

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    37
    BMW
    e32 730, e32 735, e32 750 iL
    Skąd
    Warszawa
    To na 100% jest panel do nagrzewnicy bez klimy, jest tak duży ponieważ ma w sobie kompletną elektronikę sterującą bo nagrzewnica bez klimy jest cieńsza(brak wymiennika do chłodzenia), jestem tego pewien, boostatnio wywalałem takie ustrojstwo i montowałem nagrzewnicę z klimą.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Cytat Zamieszczone przez hajko
    To na 100% jest panel do nagrzewnicy bez klimy, jest tak duży ponieważ ma w sobie kompletną elektronikę sterującą bo nagrzewnica bez klimy jest cieńsza(brak wymiennika do chłodzenia), jestem tego pewien, boostatnio wywalałem takie ustrojstwo i montowałem nagrzewnicę z klimą.
    czyli"miecz"plus inny sterownik co jest zawsze montowany w tunelu po stronie pasażera ,jest zintegrowany w jedną całość?

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    37
    BMW
    e32 730, e32 735, e32 750 iL
    Skąd
    Warszawa
    Nie, miecz wchodzi do wnętrza nagrzewnicy, aby był lepiej chłodzony, natomiast sterownik znajduje sie na tylnej ściance nagrzewnicy(tuż obok miecza) ale na zewnątrz, przy ścianie grodziowej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •