Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: [e32] witam wszystkich Forumowiczów

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    145
    BMW
    E65 745i e46 328i coupe Jeep grand Cherokee Wj 4.7 Mercedes clk w209 1.8 Lexus gs450h e38 740iL
    Skąd
    kalisz
    siemanko :D
    BMW jest jak ocean uczuć - gdy raz się zanurzysz, utoniesz...

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    26
    Może kilka zdjątek (jeśli mi się uda)



    Nie wiem jak załączyć zdjęcia na podglądzie są a potem nie ma??????
    robertczapla

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    26
    moje autko
    robertczapla

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    26
    Poddaje się nie wyślę zdjęcia bo nie umiem na tym forum ........przykro mi
    pozdrowienia
    robertczapla

  6. #6
    AngelAgnes
    Gość
    Witaj,

    tutaj masz dokładną instrukcje, jak łatwo i szybko wrzucić zdjęcia :

    http://forum.7er.pl/wklejanie-fotek-...era-vt6897.htm

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    26
    Witam tego też próbowałem ale nie chod
    właśnie się powiodło
    robertczapla

  8. #8
    Po pierwsze - edytuj post, zamiast mnożyć kolejne odpowiedzi (w rogu postu masz klawisz EDYTUJ)

    Druga sprawa - aby umieścić zdjęcie, najpierw wstaw je na jakiś serwer hostujący grafikę: fotosik.pl, imageshack.com, photobucket.com i wiele innych. Następnie wklej link w treść posta, zaznacz wklejoną treść i wybierz z pola nad okienkiem edycji postu klawisz [Img] - cała sprawa.

  9. #9
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    czesc
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    siemasz ziomal :D kolejny ostródziak ;) pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •