Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [ wnetrze] Czy E38 miała w opcji wentylowane fotele?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    [ wnetrze] Czy E38 miała w opcji wentylowane fotele?

    Jak w temacie. Gdzieś słyszłem że miała ale jeszcze nigdy sie z tym nie spotkałem. Nawet w individualach i L7. Jak to w końcu z tym jest?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    też o nich słyszałem ale nigdy nie widziałem

    to tak jak z 18 letnimi dziewicami podobno są ale nikt ich nie widział ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Podobno były :D Nawet zakładałem ten temat na 7er i miałem szukać zdjęć w sieci... szukałem sporo...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Podobno... :/ cały czas tylko gdybanie. Trzeba jakiś dowodów. Dziwi mnie że takie auto by nie miało. Gdzie mercedes nie tylko w S klasie w tych latach miał wentylowane fotele. A co z BMW?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    ... mercedes nie tylko w S klasie w tych latach miał wentylowane fotele. A co z BMW?
    Tylko zauważ, żę MB jest o 5 lat wstecz za 7er. E38 wyszło w `94, S-ka (okrągła - nie znam typoszeregu) w `99. E65 z wyszydzanym I-drivem w `01, nowa S-ka w `07 (notabene z I-drivem nazwanym jakoś po mercedesowskiemu ;)) i deską jak meblościanka z IKEA niczym w E65/66. Przykładów można przytaczać

    Nie dziwi mnie więc, że MB w `99 pokazał wentylację (wówczas nowy model!) gdzie BMW dopiero co zrobiło lift, i nie dotyczy to tylko S-ki, bo i w BMW E60/E61 czy E63/64 również ma wentylację w fotelach

    Swoja drogą - nie mam informacji o wentylacji w E38 :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jak sie nie myle to wentylacja była i w tej S klasie W140 (krowa) i w popularnym W124. Nie interesuje sie aż tak merolami ale wydaje mi sie że baaaardzo wcześnie zaczeli wentylacje montować.

    Wracając do naszej ukochanej marki na tym filmie reklamowym E23 wydaje mi sie że są wentylowane fotele :shock: Albo po prostu mają dziurki
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    7ka
    Gość
    w prospekcie BMW E38 sa fotele sportowe wentylowane,tez sie zdziwilem ale sa narysowane w fotelu jakby wiatraczki.
    temat juz kiedys byl poruszany.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Kurde nie mogę tego w prospekcie znaleść. Może jakiegoś nie mam. Mógłbyś 7ka dać foto jak to w tym prospekcie wygląda. Skoro było na forum to czemu jeszcze nikt nie potrafi w 100% powiedzieć czy były czy nie takie fotele
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #9
    7ka
    Gość
    zrobie fotke jak wroce z pracy ;)

  10. #10
    Najważniejsze pytanie:

    Gdzie w E38 znajdowałby się włącznik do przewietrzania foteli? Pytam, bo mam wrażenie, że mylimy dziurkowane fotele z wentylacją ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •