Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Poszukiwania e38 - proszę o opinie

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa

    Poszukiwania e38 - proszę o opinie

    Witam. Jestem na etapie poszukiwania 7er e38. Przedstawie Wam swoje opcje i jestem ciekaw co o nich sądzicie.

    1. http://www.autoscout24.pl...id=vxhzesk2f3nc
    VIN: WBAGE01050DH82044, może ktoś rozkoduje?
    Właściciel wysłał mi wyrywkowo dokumenty wraz z rachunkiem zakupu. Mam w sumie ok. 10 kopii rachunków z lat 1999-2009, jeden z tych rachunków jest na jego syna. I właściciel, bezwypadkowy (przynajmniej w teorii). Dziwi mnie szczególnie skóra na boczkach i na konsoli oraz pakiet dla palących, choć syn właściciela, niestety handlarz twierdzi, że wszystko oryginalne i nigdy nie palone. Dziadek sprzedający jutro ma urodziny, wg jego syna z którym mam kontakt z przerwami od miesiąca dziadek 3 sierpnia wrócił z wycieczki tym samochodem, przebieg w ogłoszeniu wzrósł o kilka tysięcy, cena spadła 1000euro przez miesiąc.

    2. http://www.tinyurl.pl?WReZWBzv
    Na razie nie mam o żadnych wiadomości poza ogłoszeniem. Dochodzę do wniosku, że przebieg niemały ale chyba też w granicy jakiegoś prawdopodobieństwa jak na 3,0d. Białe klosze kierunków z przodu i z tyłu choć samochód z pierwsza rejestracja z 1999 - wydaje sie to byc dziwne.

    3. http://www.autoscout24.pl...id=vgnwge4rt3cg
    Wiem o nim tylko tyle, że ostatni wpis w książce to 88kkm i znowu sprzedający mówi, że bezwypadkowy. Niestety w moim odczuciu Niemcy beznadziejnie mówią po angielsku, dlatego przez telefon nie da się z nimi rozmawiac i jedynym kontaktem jest napisanie maila, na co niestety odpowiadają lakonicznie i niezbyt często. Przebieg bardzo mały jak na 3,0d, w przeciwieństwiue do 1 i 2 nie wzbudza mojego zaufania.

    Jakieś sugestie? Moze ktoś z Was ma 725 lub 730d w ładnym stanie do sprzedania? Byłbym zaiteresowany. Wiem, że tds jest słabowaty, jednak to będzie mój drugi samochód.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Numer dwa twierdzisz ze duży przebieg i wyczówam ze masz obawy (optymista ze diesel moze miec mniej) a w numerze trzecim twierdziesz ze nie masz zaufania po za mały przebieg. Twierdzisz ze dziwne ze kierunki inne hmm poczytaj forum ile osób ma ta tym punkcie fioła i przerabia lampy. Pamietaj też apropo ze niemcy uznają pierwszą rejestracje a data produkcji jest na 2gim miejscu. Proponuje najlepiej wybrac sie nie do Niemiec ale do wrózki albo do salonu po nowe :) :medit:
    A tak wogóle to linki z autoscaut nie działają...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Linki 1 i 3 nie działają...

    Nr 2 - bardzo ładne auto :) A przebieg ma bardzo mały a nie duży...

    Dla tego silnika jeśli był odpowiednio serwisowany to jest nic
    Only E38

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Jeśli ktos wierzy w przebieg auta nr 2 to życze powodzenia :hah:

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    Jeśli ktos wierzy w przebieg auta nr 2 to życze powodzenia :hah:
    JA WIERZE!

    Jestem przeknany o tym przebiegu patrząc na stan foteli i ogólny samochodu. Dodatkowo widać ks. serwisową na zdjęciach. Oczywiście wiem (już się z tym spotkałem w Niemczech w jednej siódemce), że książkę zawsze można podrobić ale przebieg konkretnie w tym samochodzie wydaje się jak najbardziej realny. Sam mam 730 D z oryginalnym przebiegiem 185.000 km
    Only E38

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    To rewelacja ,ze wierzysz w przebieg widząc auto tylko na fotkach ,tym bardziej powodzenia życzę :hah: :hah: :hah:

    Ciekawe tez jest ,że przebieg ma akurat równy 200 000 , niebywałe wprost ;D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    To rewelacja ,ze wierzysz w przebieg widząc auto tylko na fotkach ,tym bardziej powodzenia życzę :hah: :hah: :hah:
    Oczywiście, że na miejscu może okazać się INACZEJ - ale siedze w temacie i jeżeli mam wnioskować po zdjęciach przebieg jak najbardziej realny!!!

    Dzięki za życzenia

    Przebieg może być 207.000 a gościu wpisał w ogłoszeniu 200.000 - tak się robi przy ogłoszeniach a dla ciebie to TAKIE DZIWNE
    Only E38

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez karwad
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS
    To rewelacja ,ze wierzysz w przebieg widząc auto tylko na fotkach ,tym bardziej powodzenia życzę :hah: :hah: :hah:
    Oczywiście, że na miejscu może okazać się INACZEJ - ale siedze w temacie i jeżeli mam wnioskować po zdjęciach przebieg jak najbardziej realny!!!

    Dzięki za życzenia

    Spoko

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Ja również wierzę w ten przebieg.
    Wszyscy fachowcy robicie z Niemców w 7er komiwojarzerów którzy nie mają nic innego do roboty tylko grzać d. na autostradzie. Sam mam 730d i na liczniku niecałe 170 tkm i za rok może będę miał 180 tkm. Po prostu duża rodzina nie pozwala mi jeżdzić tym autem na wspólne wyjazdy i muszę jechać kombiakem a niedługo vanem.
    Niemiec który kupował 7 na pewno posiadał w swoim garażu inne samochody.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, ale jednak jest przynajmniej prawdopodobny i jednak stosunkowo mały jak na to co się mówi o niemieckich dieslach. Wiem, że ludzie mają fioła i pewnie sam bym zmienił, ale nigdzie nie jest powiedziane, że zmienił bo chciał czy zmieniał bo rozbił i była okazja. Gdybym był przekonany ze jest powypadkowy to bym go tu w ogole nie pokazywał.nr 3 -> powinno działać, skrócił się link. Natomiast nr 1 został usunięty a niestety go nie zapisałem, nadal jest aktualny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •