Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Poszukiwania e38 - proszę o opinie

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez karwad
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Kupiona. Ta na BBSach, która "na bank była bita" ;] Wkrótce zamieszcze jakieś foto ;)
    Na bbsach była ta nr2 ?? Wrzucaj szybko foto i napisz cos o autku :] Ile wyniesie Cie akcyza??? :D

    Gratuleje :D
    Na auto uzbierał szybko, ale teraz prędko tutaj nic nie napisze bo musi walić nadgodziny aby uzbierać na akcyze itd itd... ehh polska...
    A tak ogólnie to gratulacje :)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Marzenia kosztują :P a tak na serio wrzucę zupełnie niebawem ;) srebrna, BBSy 18 dwuczęściowe. Za duże jak dla mnie, myślę o 17, styling 32 ;] Nie zmieniałem nic na umowie, toteż zapłacę więcej niż mogłem. Na szczęście euro potaniało względem tych kilku miesięcy kiedy rozpocząłem poszukiwania, więc nie ma dramatu ;)

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Marzenia kosztują :P a tak na serio wrzucę zupełnie niebawem ;) srebrna, BBSy 18 dwuczęściowe. Za duże jak dla mnie, myślę o 17, styling 32 ;] Nie zmieniałem nic na umowie, toteż zapłacę więcej niż mogłem. Na szczęście euro potaniało względem tych kilku miesięcy kiedy rozpocząłem poszukiwania, więc nie ma dramatu ;)
    Jak się zmieścisz w zaplanowanym budżecie i auto Ci pasuje to najwazniejsze - co do felg hmm nie pamietam jakie to były ale myśle ze do E38 najlepsze są 18 albo potem juz 16tki, bo 17 to tak jakoś ni w kij ni w oko :) Ale o gustach sie nie dyskutuje. Jedyne co moge zauwazyć to jeżeli brak Ci komforty przez takie duże fele to dopiero właśnie przy 16tkach poczujesz różnice - tak mi sie wydaje...

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Komfort jest i tak niezły jak na 18. Mimo wszystko, na większych dziurach chce się czegoś o większym profilu gumy i tak też zrobię. Póki nie mam to oceniam 17 jako kompromis między wyglądem a komfortem, ale to moje domysły.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •