Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Poszukiwania e38 - proszę o opinie

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, ale jednak jest przynajmniej prawdopodobny i jednak stosunkowo mały jak na to co się mówi o niemieckich dieslach. Wiem, że ludzie mają fioła i pewnie sam bym zmienił, ale nigdzie nie jest powiedziane, że zmienił bo chciał czy zmieniał bo rozbił i była okazja. Gdybym był przekonany ze jest powypadkowy to bym go tu w ogole nie pokazywał.nr 3 -> powinno działać, skrócił się link. Natomiast nr 1 został usunięty a niestety go nie zapisałem, nadal jest aktualny.

    Co do przebiegu można go sprawdzić czy jest prawdziwy lub czy coś było kombinowane, zawsze zostaje ślad.

    Druga rzecz to że w tamtych czasach nikt nie kupował 7er do wyjazdów na zakupy, do babci czy do kościoła, auta te robiły duże przebiegi rzędu 20-30 tys rocznie lub więcej, oczywiście nie mówię że nie ma wyjątków.

    Sam mam 310 tys km i jakoś to mnie nie martwi, jak powiedział mi gość w serwisie bmw " Panie ten silnik się dopiero dotarł".

    Co do przebiegu to nie wierzę w 150 tys na liczniku 7er.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Różnie to bywa - mój sąsiad ma po ojcu dwa auta - jedną 99r i 40tyś km a drugie 2001r i 30tyś przejechane (z czego 10 w tym roku po śmierci jego taty), sam poprzedni autem zrobilem i to z ojcem ok 15 tyś (czy jakoś tak niewiele) a teraz tą juz chyba 60 mija. Po za tym w D duze firmy czy ich wlaściciele kupują takie auta po to chociazy aby nie płacić podatku, więc tez niekoniecznie do częstej jazdy ale tak aby mieć i pojechac na dupy w przebraniu do burdelu :)
    Ja wierze w każdy przebieg, więc też na niego specjalnie nie zwracam uwagi, są auta co maja małe i są to kibelki a takie co maja duże i super chodzą - im starsze auto tym wiara jest mniejsza ale jak ktoś lubi jeździć małym licznikiem a nie fajnym autem to łaj not :D:) Bo trudno dobrać auto aby miało maly przebieg i było w takim kolorze i tak wyposażone jakbyśmy sobie wymarzyli - wiadomo szukajcie a znajdziecie, ale czy warto!?
    Znów się rozkręca chyba niepotrzebne OT ( z moim udzialem).. Pomińmy może dyskusje o przebiegach i jak juz koniecznie wierzysz w to ze wszyscy mamy magiczne kule i ze zdjęcia powiemy Ci czy auto jest fajne to dawaj linki :) :medit:

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, .

    Jaki wg Ciebie przebieg jest dobry? 150tyś po mieście złupane przez tłustego jegomościa z szorstkimi łapami i brudnymi ciuchami? ;D Zawszę twierdzę, że ktoś kto skreśla auto bo ma 200 czy 300tyś może mieć problem z zakupem dobrego egzemplarza ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, .

    Jaki wg Ciebie przebieg jest dobry? 150tyś po mieście złupane przez tłustego jegomościa z szorstkimi łapami i brudnymi ciuchami? ;D Zawszę twierdzę, że ktoś kto skreśla auto bo ma 200 czy 300tyś może mieć problem z zakupem dobrego egzemplarza ;)
    Hmm jak jest w stanie przepłacić dużo (nieopłacalnie) kasy i ma czas to na pewno znajdzie coś poniżej 100tyś, ale czy w dieslu hmm może być baardzo trudno... Mówie o prawdziwym przebiegu a nie takowym w książce czy na liczniku :)

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, ale jednak jest przynajmniej prawdopodobny i jednak stosunkowo mały jak na to co się mówi o niemieckich dieslach. Wiem, że ludzie mają fioła i pewnie sam bym zmienił, ale nigdzie nie jest powiedziane, że zmienił bo chciał czy zmieniał bo rozbił i była okazja. Gdybym był przekonany ze jest powypadkowy to bym go tu w ogole nie pokazywał.nr 3 -> powinno działać, skrócił się link. Natomiast nr 1 został usunięty a niestety go nie zapisałem, nadal jest aktualny.
    Ta z nr 2 bankowo bezwypadkowa nie jest...
    a ta z nr3 bardzo ladna i w ori stanie :) fakt ze kolo troche w balona leci i ja sobie jako 2000r oglasza mimo ze to 99r
    Co do przebiegow... temat rzeka ;D
    Jak sie ktos lubi zludzenia i sie lepiej czuje widzac jedynke lub zero z przodu przebiegu to jego sprawa ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Dzięki za dyskusje. Przebieg 200kkm wydaje mi się być spory, bo wolalbym mniejszy, ale jednak jest przynajmniej prawdopodobny i jednak stosunkowo mały jak na to co się mówi o niemieckich dieslach. Wiem, że ludzie mają fioła i pewnie sam bym zmienił, ale nigdzie nie jest powiedziane, że zmienił bo chciał czy zmieniał bo rozbił i była okazja. Gdybym był przekonany ze jest powypadkowy to bym go tu w ogole nie pokazywał.nr 3 -> powinno działać, skrócił się link. Natomiast nr 1 został usunięty a niestety go nie zapisałem, nadal jest aktualny.

    a ta z nr3 bardzo ladna i w ori stanie :) fakt ze kolo troche w balona leci i ja sobie jako 2000r oglasza mimo ze to 99r
    Pisze pierwsza rejestracja 2000 a produkcja 99 - w D tak są rubryki zrobione...

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Aldik

    a ta z nr3 bardzo ladna i w ori stanie :) fakt ze kolo troche w balona leci i ja sobie jako 2000r oglasza mimo ze to 99r

    Pisze pierwsza rejestracja 2000 a produkcja 99 - w D tak są rubryki zrobione...
    W nowych dokumentach nie ma daty dopuszczenia do obrotu (potocznie nazywana data produkcji).
    Czesto sie zdarza ze coniektorzy niepelnosprytni "odmladzaja" auta w ogloszeniach- takze wcale nie oznacza to ze prod jest np grudzien.99
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez BOSS
    Cytat Zamieszczone przez Aldik

    a ta z nr3 bardzo ladna i w ori stanie :) fakt ze kolo troche w balona leci i ja sobie jako 2000r oglasza mimo ze to 99r

    Pisze pierwsza rejestracja 2000 a produkcja 99 - w D tak są rubryki zrobione...
    W nowych dokumentach nie ma daty dopuszczenia do obrotu (potocznie nazywana data produkcji).
    Czesto sie zdarza ze coniektorzy niepelnosprytni "odmladzaja" auta w ogloszeniach- takze wcale nie oznacza to ze prod jest np grudzien.99
    Niektórzy w papierach polskich odmładzają (date produkcji np o rok)na podstawie danych z pierwszej rejstracji w D ... Po Vinie to wyjdzie ale mało kto sprawdza co "on" kryje za informacje...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Kupiona. Ta na BBSach, która "na bank była bita" ;] Wkrótce zamieszcze jakieś foto ;)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez tomashbo
    Kupiona. Ta na BBSach, która "na bank była bita" ;] Wkrótce zamieszcze jakieś foto ;)
    Na bbsach była ta nr2 ?? Wrzucaj szybko foto i napisz cos o autku :] Ile wyniesie Cie akcyza??? :D

    Gratuleje :D
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •