Witam ;)
Jak sie ma dwa konta to trzeba sie dwa razy przedstawiać ;DZamieszczone przez Tyran__15
http://forum.7er.pl/profiles/1240.htm
http://forum.7er.pl/profiles/1241.htm
Witam ;)
Jak sie ma dwa konta to trzeba sie dwa razy przedstawiać ;DZamieszczone przez Tyran__15
http://forum.7er.pl/profiles/1240.htm
http://forum.7er.pl/profiles/1241.htm
Pozdrawiam
Wiktor
Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.