Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Wspomaganie padło ....

  1. #1
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Wspomaganie padło ....

    Witam narazie pochwale się zakupem (foto) .założyłem przewód ten grubszy od zbiorniczka do pompy .Tu małe zdziwko dostałem wg VIN-u śróbe z uszczelkami aluminiowymi rozmiar 22 a ja mam w pompie 24 i tu . Wymieniłem... sam przewód (spocony był) ale co się stało układ się uszczelnił i strzelił główny idący od pompy do przekładni.... i tu dupa....
    Wqr.... się i kupiłem wszystko ....
    Ceny (po zniżkach) ASO..
    Zbiorniczek -118 pln
    Przewód (od zbiorniczka do pompy niewidać bo już założony na foto :D)-115 pln
    Przewód (od zbiorniczka do chłodniczki) -51 pln
    Przewód (od przekaładni do wspomy) -553 pln
    śróba od przwewodu do wspomy -7pln
    pierścienie uszczelniające -2 pln
    o-ring-3pln
    Foto niepełne poniżej... relacja hmmm. wkrótce bo jak staje to beeema się nie poci tylko znaczy swoje miejsce :D :D


    Pozdrawiam Anatol...

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    i to jest ku... straszne dwa ( 2 ) przewody i tyle zamieszania ( jeden podciśnieniowy do 60 atmosfer ) cholera ze takie pieniądze ... u mnie to jeszcze nie strzeliło i oby jak najdłużej ... każdy komu samochod zgasł podczas jazdy wie co to znaczy wejść w zakręt bez wspomy w tym aucie ... ehh byle teraz nic ci nie strzeliło ... a ze tak vin się nie zgadzał to mnie nawet nie dziwi bo czasami chłopcy w bmw są zdziwieni z elementów jakie można znaleść w samochodzie ale to przeważnie efekt osob trzecich ( nasi tu byli !!!! )

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jestem zdziwiony tym co mnie po VIN-ie zastało ale zobacze co po wymianie będzie bo narazie boje się do garage zjechać... auto na powietrzu stoi... :?

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    kiedyś w trakcie ustawiania instalacji gazowej moje auto zgasło ... przy 170km/h a na horyzoncie byl zakręt ... wiadome było ,że rozrządu nie poświęce więc z mistrzem komputera we 2 skręcaliśmy ( lacz 255/40r17) nie pamiętam kiedy miałem tak miękko w zbroi) rob to pod blokiem bo łatwiej wjechać jakims łóżkiem do garazu niz 7 bez wspomy ... trzymam kciuki za ciebie wodzu bo wiem jak bedziesz miał przejeb... jak bedziesz to robił ( ostatnio to samo wymieniałem w vw golfie siostry) rob relacje :) pozdrawiam i powodzenia w bitwie :)

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Z wiazdem problemu nie ma lecz z przykrą sciechą zostawianą przez me auto za sobą na jezdni.... rozlana wspoma szybko sie nie da unicestwić z podłoża garagowego..... :?

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    to jest fakt :) pozniej będzie można dojść tropem węża gdzie samochodzik chowasz tylko za długo bez płynu nie ganiaj bo pompa moze się skończyć - a tego na bank nie chcesz

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Niestety najtańszym ATF zalewam oelenowskiej maści codzień rano i wieczorem śladu nie widze .Skończyć te niecne czyny muszę na dniu zatem :D

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    skoro mowa o wspomaganiu ja w swojej mam taki dziwny problem. na niskich (wolnych) obrotach wspomaganie nie chodzi, kierownica ciezko skreca ale jak tylko dodam gazu to odrazu lapie, tak jakby robilo sie cisnienie. macie jakies pomysly co to moze byc?pozdro

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Hmm jakby małe ciśnienie w pompie....

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Może masz jakąś nieszczelność? Dziwny objaw.Chyba że pompa juz pada.
    Bo domyslam się że stan płynu sprawdziłeś?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •