Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [e38] Problemy z silnikiem

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    [e38] Problemy z silnikiem

    Witam. Mam parę pytań. Wiem, że są podobne tematy, no ale właśnie podobne tylko.
    Z moim autkiem dzieją się dość nie ciekawe rzeczy.

    Jak odpalam auto na zimnym silniku to skaczą obroty i gaśnie jednocześnie trzęsąc autem. Po jakimś czasie uda się zapalić i słychać jak by nie chodziła na wszystkich garach i wogóle jest głośno jak w traktorze

    Na Ciepłym silniku też nie chce mi odpalić często co jest bardzo wstydliwe i uciążliwe. Zauważyłem, że jak przytrzymam auto na 1,5 tys obrotów to szanse odpalenia się zwiększają (co jest jednak trudne bo obroty skaczą)


    Zastanawiałem się czy to nie odma no ale nie zauważyłem, żeby kopciła.
    Na gazie aktualnie nie jeżdzę bo brat wstawiał mi trójnik i wydaje mi się, że instalka jest nie szczelna (za jakieś dwa tygodnie się przejadę do gośćia w rawie mazowieckiej i mi to ustawi. No ale ten problem z odpalaniem mam od początku posiadania auta jeszcze przed wstawianiem tego trójnika.

    Nie wiem dosłownie co to może być. Byłem u mechanika ale to jest specjalista od silników do 2 litrów pojemnośći. Jedyne co mi powiedział to to, żeby sprzedać auto albo silnik wymienić bo nie wie co to jest i nigdy takiego silnika nie robił :hah:

  2. #2
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam Fajny mechanik powiedz mu żeby sobie głowe wymienił , a tak poważnie mój kolega ma podobny problem w e34 2.0 kombinował cudował w końcu pojechaliśmy na kompa i pokazało mu walnięte 2 czujniki wału i wałka rozżądu , Tobie też propouje pojechać do dobrego fachowca i podłączyć go pod modika on prawdę Ci powie .
    Pozdro

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    kiedyś byłem na zdejmowaniu błędów i czegoś takiego nie było :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •