Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: [ blacharka] W żałobie po moim aucie!

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    moim zdaniem rozgladaj sie za innym egzemplarzem
    a to na czesci sprzedaj albo zachowaj dla siebie na podmiane czesci
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #12
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Również polecam sprzedaż na części z tym najlepiej wyjdziesz a jak auto juz ma takie uszkodzenia to nigdy nie bedzie tym samym samochodem..

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    49
    współczuję, ale chyba koledzy radzą najlepiej sprzedaj na części najlepsze rozwiązanie moim zdaniem a nawet jak naprawisz powiedzmy u mechanika magika za dobra kwotę to myślę ze i tak co jakiś czas będzie coś wychodzić zawsze tak jest z autem naprawianym po wypadku coś będzie się sypać

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    38
    Naprawa wyszła następująco: blacharka 1200zł+części, lakiernik 2000zł, naprawa auta na gotowo ok. 5000zł. No i trzeba jeszcze rozpatrzyć kwestię mechaniczną. Wina wychodzi moja bądź obupólna. Czekam na opinię z PZU. Tak czy inaczej naprawa z mojej kieszeni :(

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    sorry kolego ale blacharz,ktory powiedział 1200 zł chyba nie był trzeźwy do końca....moim zdaniem za mało.będzie sztukateria na maksa za tą kasę.sprzedaj to.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez slawek1
    sorry kolego ale blacharz,ktory powiedział 1200 zł chyba nie był trzeźwy do końca....moim zdaniem za mało.będzie sztukateria na maksa za tą kasę.sprzedaj to.
    Kumpel miał kiedyś super lakiernika - cała T5 pomalował chyba za 800zł, problem ze to był ćpun i miał opóźnienia w robocie... :D Ale uwierzcie ze niejeden lakiernik abstynent tak nie potrafi,,,

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez slawek1
    sorry kolego ale blacharz,ktory powiedział 1200 zł chyba nie był trzeźwy do końca....moim zdaniem za mało.będzie sztukateria na maksa za tą kasę.sprzedaj to.
    Jasne sam wjazd na porzadna rame to na wejsciu 1000zl a z tego co widac przy porzadnej/fachowej naprawie bez tego sie nie obejdzie- no chyba ze chcesz miec wersje cyrkowa auta ;D takze moim zdaniem sprzedaj- ale to wkoncu twoje auto wiec zrobisz jak chcesz.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Moim zdaniem sprzedaj na części ewentualnie kup angola :]
    Only E38

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    kup angola jak koledzy radzą a to zostaw sobie na części


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    ''Angol'' wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem-do przekładki części będziesz miał -co lepsze części pozostawisz, a reszta na sprzedaż(tą opcję już ktoś przedstawiał i ja też jestem tego zdania) :| Powodzenia życzę - pozdrawiam ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •