Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: [E38 740IL] Witam Szanowne Grono :) - nowe fotki!

  1. #11
    Witam :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Witam. Faktycznie jest piękna :)
    Only E38

  3. #13
    Witam ;) ważne że auto piekne, a problemy spoko ogarniesz i będzie perfekcja :D

  4. #14
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    żółwik emigrancie :D
    bardzo ładne autko + wypas dodatki chociażby w postaci alp czy tv

    stay in touch and drive with pride and passion ;d
    Pewność na każdym kilometrze ...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Witam :D

  6. #16
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam bardzo ładna sztuka pozdrawiam :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Skąd
    Grantham UK
    Witam kolege
    -ja tez posiadam 740 il 2001r i tez mieszkam w UK
    - podobnie jak ty ja po zakupie mialem problem z tarczami
    - wygladalo na to ze sa ko ale jak na kanale przejzalem to sie okazalo ze od zewnatrz sa ok a od srodka ( wew. strona kola ) rdza, wniosek krzywe.
    -zdemontowalem , wyczyscilem zaciski no i wymienilem na nowe tarcze teraz sa ok
    -ja montowalem EBC Turbo groove a klocki red stuf ,przejechalem 1000 mil po walijskich gorach spisaly sie swietnie i nic innego nie chce
    -cheble sa niesamowite :D
    -a co do navigacji to niech ja szlak trafi jaka by nie byla w BMW (niema jak tomtom.!!!}
    - jak masz pytania to wal smialo, ostatno sopro czasu spedzilem na poszukiwaniu czesci
    Pozdrawiam nara

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    :D Normalnie aż się micha cieszy :D To jest pierwsze forum w moim życiu (a trochę i o różnej tematyce już przerobiłem), na którym spotykam się z tak serdecznym przyjęciem.

    Dziękuję bardzo :D

    Niestety nadal pada :( wczoraj była chwila słonka, ale latałem zamawiać tarcze i klocki na przód, to będą pierwsze rzeczy, które wymienię. Mam nadzieje, że do środy się wypogodzi - mój weekend przypada na środę i czwartek - troszkę czasu poświęciłbym autku i zrobił kilka fotek.


    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Witam
    Piękna sztuka ... od jakiegoś czasu oglądałem ją na ebay.co.uk :P Ile za nia w końcu dałeś jeśli można wiedzieć ? PW

    Z kupnem to była troszkę komedia. Wyjechałem od razu po robocie i po 3-ech godzinach jazdy byłem w Londynie około godziny 21.30. Właściciela nie było, za to było jego 5-ciu starszych braci i ojciec, z którymi przyszło mi się targować. Nie było łatwo, bo to byli jacyś Arabowie, nawet nazwisko Hussain mieli :P Czterech z nich i ojciec wozili się 7-kami longami z 2007 roku, a jeden miał jakiegoś Merola z ponad 6 litrowym silnikiem. Kasiaści ludzie ale w domu syf... Mówili, że właściciel jest jeszcze młody, to był jego pierwszy samochód i to co my ustalimy on zaakceptuje. Jako, że chciałem kupić auto przed końcem licytacji, byłem skłonny dać za nie koło 5 tys. funtów (łącznie z prywatnymi tablicami rejestracyjnymi). Zanim przyjechał właściciel obejrzałem autko, przejechałem się, no i oczywiście zacząłem wytykać wszystkie bolączki, które zauważyłem, zbijając oczywiście cenę. Zatrzymałem się na 4200, żeby było z czego podnosić jak przyjedzie właściciel ;) ale stary zaczął coś wykrzykiwać, że lepiej auta nie sprzedawać. Młody jak przyjechał, powiedział, że nie sprzeda poniżej 4800, chyba, że wyciągnie komputer i zabierze koła. Moja Pani się wkurzyła wtedy okrutnie i powiedziała, że niech wyciągnie wszystko i wtedy kupimy go za tysiaka, to się troszkę uspokoił. Stanęło na 4600, ale któryś z braci 'Saddama' zdążył jeszcze w miedzy czasie podmienić nawigację MK4 na MK3 z jakiegoś Land Rovera, bo nawet płyta z niego siedziała w środku :/


    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Witam . Środek zacny ;D .Jeśli znaczek ori (B12) to chętnie przygarne ;D
    Jest już chętny na znaczek, był szybszy na PW :P tylko muszę znaleźć trochę czasu, żeby go jakoś bezboleśnie usunąć.

    Cytat Zamieszczone przez darwaso
    Witam kolege
    (...)
    - jak masz pytania to wal smialo, ostatno sopro czasu spedzilem na poszukiwaniu czesci
    Pozdrawiam nara
    Dzięki i nie omieszkam :)


    Pozdrawiam

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    145
    BMW
    E65 745i e46 328i coupe Jeep grand Cherokee Wj 4.7 Mercedes clk w209 1.8 Lexus gs450h e38 740iL
    Skąd
    kalisz
    piękna e38 takiej właśnie szukam rewelka :D a te minusy co wypisałeś kwestia czasu a magicy z forum pomogą na pewno :D chłopaki znają sie lepiej niż ktokolwiek pozdrawiam
    BMW jest jak ocean uczuć - gdy raz się zanurzysz, utoniesz...

  10. #20
    AngelAgnes
    Gość
    Witaamm ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •