Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: srodki do konserwacji skory

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    No więc właśnie tak jak zostało powiedziane na tym filmiku nie zaleca sie stosowania do pielęgnacji skóry ani wody ani szarego mydła..

    Sz4l0ny--> Ja jakiś czas temu szukałem skutecznych porad jak dobrze zadbać o skórke w naszych autkach i wiele osób potwierdziło że warto trochę zainwestować w profesjonalne środki takie jak np
    środki d pielęgnacji

    Niestety nie podam linków do zadnych opinii na temat tych srodków bo wszystko co znalazłem było rozrzucone po kilku jak nie po kilkunastu forach różno tematycznych i nigdzie tego nie zapisywałem...

    P.S. U mnie skóra jest niestety stara, twarda i popękana i też na początku próbowałem róznych cudów NIVEI itd ale nic a nic nie poprawiło jej stanu.. ;( ;(

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez smolak
    No więc właśnie tak jak zostało powiedziane na tym filmiku nie zaleca sie stosowania do pielęgnacji skóry ani wody ani szarego mydła..

    Sz4l0ny--> Ja jakiś czas temu szukałem skutecznych porad jak dobrze zadbać o skórke w naszych autkach i wiele osób potwierdziło że warto trochę zainwestować w profesjonalne środki takie jak np
    środki d pielęgnacji

    Niestety nie podam linków do zadnych opinii na temat tych srodków bo wszystko co znalazłem było rozrzucone po kilku jak nie po kilkunastu forach różno tematycznych i nigdzie tego nie zapisywałem...

    P.S. U mnie skóra jest niestety stara, twarda i popękana i też na początku próbowałem róznych cudów NIVEI itd ale nic a nic nie poprawiło jej stanu.. ;( ;(
    tyle ze ja uzywalem tych srodkow co podales w linku i absolutnie zadna rewelacja.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    krzywy191 warto wiedzieć, że zostały wypróbowane i że nie były rewelacyjne - tak jak pisałem swoją wiedzę popieram tylko informacjami z innych for, sam nie uzywałem jeszcze żadnych konkretnych srodków do pielęgnacji.. :(

  4. #14
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    kto sprobowal srodkow BMW niech napisze dokladnie co i jak, ile co kosztuje, jak sie rozprowadza, wsiaka, jakie daje efekty i ogolnie co i jak
    Jak byś chciał spróbować BMW Lotion do skóry to moge kiedys wziac na jakiegos spota i sobie zrobisz np jeden fotel i sam zobaczysz ;) W porównaniu z turtlle wax leather conditioning czy coś takiego nakładanie jest dużo prostsze, w zestawie są gąbeczki i ściereczki - fajnie się nakłada i fajnie wsiąka :D

    Jakie daje efekty? Delikatne - skóra wygląda bardzo fajnie, tak półmatowo ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Apropo cen to wczoraj byłem w bavari i mają cały zestaw środków razem z ładną torebką za 165zł...

  6. #16
    Ja skórę myje szarym mydłem,a potem srodki ori do zabezpieczenia i natłuszczenia stosuje i skórka pieknie wygląda,a mam w koloże beżu :D

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Polecam srodki do skor Zirconite. Dalem za zestaw ok 200 zl ale wystarcza na bardzo dlugoooo.
    http://www.conceptchemicals.com/zirc...de-and-out.php
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  8. #18
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez mavic
    Polecam środki do skór Zirconite. Dalem za zestaw ok 200 zl ale wystarcza na bardzo dlugoooo.
    http://www.conceptchemicals.com/zirc...de-and-out.php

    tym preparatem mialem karoserie robiona ... lecz jeszcze raz polecę Gliptone w moim poprzednim poście... jest jeszcze lepszy mailem robione tym i tym...

  9. #19
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Znawca skór samochodowych.... jego wypowiedz na moja prośbę..


    W załącznikach przesyłam Ci fotki Gliptone czyszczącego zadbanego
    10-letnigo Lexusa. Auto regularnie czyszczone zwykłymi środkami. SKóra
    miękka i wcale nie zniszczona.

    Do forum:

    Skóra jest wysuszona i pęka z braku nawilżenia oraz brudu, który
    gromadzi się w załamaniach i fałdach skóry.
    Najpierw trzeba dokładnie wyczyścić brud, a następnie nałożyć
    specjalny "balsam" który będzie zmiękczał skórę. Martwa skóra
    niestety sama się nie nawilży. Suchość skóry będzie się tylko
    pogłębiać, jeżeli nie zaczniemy działać. Dobrymi kosmetykami można
    odzyskać elastyczność skóry już w ciągu 3 miesięcy regularnej
    pielęgnacji.

    Woda szkodzi, bo przesusza skórę. A środki konserwujące do "żywej"
    naszej skóry nie tylko nie pomagają, ale wręcz gniją na martwej,
    garbowanej skórze. Należy używać środków specjalnie stworzonych do
    skór samochodowych.













  10. #20
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Johnny jaka cena i jaka jest wydajność tego produktu (na ile starcza taka butelka)
    I teraz tak.
    Czyszczenie swoją stroną a co później? Należy zabezpieczyć czymś skórę czy ten środek to robi sam?
    I czy czyszczenie tym środkiem jest trudne? Czy wystarczy popsikać i bez szorowania przemyć szmatką?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •