Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: alarm, niemoge otworzyc auta

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Jordan23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    35

    alarm, niemoge otworzyc auta

    Ratunku
    Mam poważny problem w moim BMW 750 Z 2000 r z alarmem a teraz od początku
    Przycisnąlem guzik od bagaznika przy zamkniętym aucie.Alarm zawył , po kilku sekundach przestał i od tej pory nie reaguje na pilota. Nie mozna też otworzyć auta mechanicznie wkładajac kluczyk do zamka.....Próbowałem z zapasowym i to samo bez reakcji. Moze kogos z was spotkało, przecież nie możliwe zeby obydwa kluczyki sie rozładowały . Proszę o pomoc.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    może aku padł ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Jordan23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    35

    alarm

    A co z mechanicznym zamkiem dlaczego auta nie da sie otworzyć ?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    obraca się czy stoi dęba?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Jordan23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    35

    alarm

    obraca

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    W drzwiach zamek nie jest mechaniczny tylko elektryczny, w bagażniku wkładka z zamkiem połączona jest mechanicznie, otworz bagażnik i sprawdź akumulatory, bo rozumiem że w 750 masz dwa.Swoją droga nigdy nie wdrażałem się czy one są równolegle połączone i działają jako jedna podwójna bateria czy podzielone mają zadania.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Jordan23
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    35

    alarm

    dzieki Wojtas
    To były jednak akumulatory, teraz czeka mnie tylko wydatek ..... 8/

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    zanim je wymienisz proponuje je wyjąć z auta uzupełnić woda destylowana poziom i niech się podładują na małym Prądzie z cały weekend , kontrolując poziom nie sugeruj się tym iż akumulator jest bezobsługowy wystarczy tylko "otworzyć plastyczek"


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    W drzwiach zamek nie jest mechaniczny tylko elektryczny, w bagażniku wkładka z zamkiem połączona jest mechanicznie,
    temat już stary ale nie chce zakładać nowego.
    Chodzi o to ,że u mnie wkładka zamka kierowcy kręci się w lewo i prawo a żadnej reakcji nie ma.
    A wcześniej jak rozbierałem boczek drzwi zauważyłem że z tyłu (wkładki zamka) jest taki metalowy bolec do niczego nie podłączony...
    o ten mi chodzi... http://moto.allegro.pl/item887776951...na_klamka.html

    Może ktoś wie do czego ma być to przymocowane... ja nie mam pojęcia a przecież ,inaczej drzwi kluczykiem się nie otworzy;)
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •