Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Nierówna praca

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Dla Neuf-a cewka pierwotna 0.8 ohm wtórna 8200

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Uporałem sie z problemem :) Okazało sie, że nie palił na jeden gar, elektrody hu.... na świecy, wsadziłem jedną NGK i OK, ale po przełączeniu na gaz lekko drży, ale we wtorek jade na regulacje gazu i wymiane filtru od gazu. Kamień spadł mi z serca, dzięki za pomoc! A i ogólnie świece beru minimalnie różnią sie od NGK. Elektrody w BERU są lekko ponad tę "pałeczke" a NGK są minimalnie niżej, ogólnie następna wymiana tylko na NGK, a tę jedną którą mam teraz wymienia na BERU żeby wszystkie były te same. Więc jeśli ktoś głowi sie nad świecami to ja i mój mechanik polecamy NGK ;) . Pozdrawiam

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Uporałem sie z problemem :) Okazało sie, że nie palił na jeden gar, elektrody hu.... na świecy, wsadziłem jedną NGK i OK, ale po przełączeniu na gaz lekko drży, ale we wtorek jade na regulacje gazu i wymiane filtru od gazu. Kamień spadł mi z serca, dzięki za pomoc! A i ogólnie świece beru minimalnie różnią sie od NGK. Elektrody w BERU są lekko ponad tę "pałeczke" a NGK są minimalnie niżej, ogólnie następna wymiana tylko na NGK, a tę jedną którą mam teraz wymienia na BERU żeby wszystkie były te same. Więc jeśli ktoś głowi sie nad świecami to ja i mój mechanik polecamy NGK ;) . Pozdrawiam

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a jakie NGK miales? BKR5E ? czy 2 elektrodowe?

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    66
    Ja miałem BKR 6EK czyli dwuelektrodowe, a tamte są 4 elektrodowe, lepiej auto działa?

    Edit:
    Sprawdziłę m to te co ty napisałes sa 1 elektrodowe i wynalazłem do e 38 4 elektrodowe, ale cena. http://moto.allegro.pl/item261259290...equp_nowe.html

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ze swojego doswiadczenia a zona jezdzi wlasnie bmw z gazem najlepszym wyjsciem jest jedno elektrodowa swiece ew 2 ale nigdy wiecej, auto strzelalo lub obroty falowaly, na jedno jest idealnie, to to na zyklych nie platynowych, cena okolo 15zl szt

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ze swojego doswiadczenia a zona jezdzi wlasnie bmw z gazem najlepszym wyjsciem jest jedno elektrodowa swiece ew 2 ale nigdy wiecej, auto strzelalo lub obroty falowaly, na jedno jest idealnie, to to na zyklych nie platynowych, cena okolo 15zl szt

    a jakie jedno elekrtowodowe podchodza do e38 ? Ja tez jezdzilem do tej pory na dwuelektrow0dowych NGK - i tez mi od tygodni auto swiruje.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    BKR6E a tym sie rozni od BKR6EK czyli od v-line nr chyba 20 niepamietam dokladnie ze ma 1 elektrode i niema juz problemu z falowaniem, powaga

    BKR5E to nr v-line 28 i takie bym zalozyl i tez polecam, niewiem jaka to roznica jezeli chodzi o gaz ale jest o niebo lepiej niz 2 lub wiele elektrodowe, kiedys gosc kupil beru 4 elektrodowe i zalozyl do astry z gazem, auto odpalilo ale strasznie strzelalo itp, a ze gosc niemial juz nic do stracenia to oberwal jedna elektrode masową, :D i bylo ok, oj juz troszke zboczylem z tematu,

  9. #29
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ale przy BKR6E - wogole nie jest podane ze pasuje ona do BMW - a juz wogole do E38,

    zajrzyj TUTAJ
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  10. #30
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    BKR5E - to nie jest V line 28 tylko V line 33 - i tez nie podchodza do BMW.


    TUTAJ
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •