Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Flowmaster super 44

  1. #61
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Coś mi się zdaje, że zaraz rozpęta się dyskusja pt.: "Wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi", ale ja lubię takie akcje, więc się podłączam... ;)

    Krzychu..., Ty masz hopla na punkcie felg, Masta grzebie w tłumiku, a ktoś inny nakleja sobie naklejki Alpiny... Ani w jednym ani drugim ani w trzecim przypadku nie widzę problemu... Poza tym (w odróżnieniu od Ciebie), widziałem Masty auto "na żywo" i nie ma tam grama "agro", a to że podoba mu się basowy pomruk tłumika to inna (czyt.: jego prywatna) sprawa i bez urazy, ale zarówno Tobie jak i hrabiemu nic do tego ;)
    A tak na marginesie to wydaje mi się, że takie teksty, jak te powyżej, chyba nie za bardzo przystoją wytrawnym klubowiczom. Rozumiem, że może się nie podobać, ale żeby tak od razu mieszać z agrobłotem??? Jak dla mnie niezrozumiałe...
    A może zarozumiałe?
    I tym stwierdzeniem proponuję zakończyć przepychanki, zanim posypią się ostrzeżenia i temat zostanie zamknięty. :medit:

  2. #62
    7ka
    Gość
    @tuczi -czy ja kogos nazwalem "agrobłot" ?

    przesadzacie panowie i nie mam zamiaru spierac sie z wami bo to nie ma sensu ;)

    @michal mi to nie pasuje tobie tak i co z tego ze bede tutaj namawial innych do tego aby nie zakladali tlumikow bo to dla mnie kicha a i tak kto bedzie chcial to zalozy..

    dyskusja na temat gustu zawsze wzbudzala emocje.. i tak nikogo nie przekonam do tego co ja sadze i tyle wiec wyluzujcie i nie denerwujcie sie tak ;)

  3. #63
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Ależ to tylko pokojowa, towarzyska rozmowa... ;) Nikt się nie denerwuje (ja na pewno nie).
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #64
    7ka
    Gość
    @michal co moge powiedziec to tylko to ze twoja obecna wersja czarna wdowa ma naprawde ladnie to zrobione.

    chociaz wolalbym bez no ale ;)

  5. #65
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    I tym stwierdzeniem proponuję zakończyć przepychanki, zanim posypią się ostrzeżenia i temat zostanie zamknięty. :medit:
    P-E-A-C-E :medit:

  6. #66
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    kazdy ma swoj poglad na rozne rzeczy. co ma glosny tlumik w e38 do alpiny? w wiekszosci 316 sa znaczki M POWER i to niby tez jest takie fajne indywidualne i orginalne. no ale kto jak sobie zrobi tak bedzie mial. ladnie pracujacy silnik to jedno a huczacy wydech to drugie. ja nigdy nie bylem zwolennikiem tego typu modyfikacji.
    P.P.K.K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •