Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Flowmaster super 44

  1. #51
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ładnie pierdzi :P Ogólnie chyba fajny ale na żywo będzie trzeba się wsłuchać :)

    Dostałeś od pana kamerzysty tekstem kapitana Bomby :> zareagowałeś ??

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Ładnie pierdzi :P Ogólnie chyba fajny ale na żywo będzie trzeba się wsłuchać :)

    Dostałeś od pana kamerzysty tekstem kapitana Bomby :> zareagowałeś ??

    Tamtej nocy to ja byłem Kapitanem :P A Ci dwaj byli moimi "tępymi c***ami" :P

    Po za tym fajnie, że ktoś prócz mnie ma jeszcze zajawke na "Bombe" :P Śledzę uważnie każdy nowy odcinek i już nie mogę się doczekać co będzie po "królu górników torfowych" :P hehe

    Pozdrawiam !

  3. #53
    Początkujący Użytkownik Awatar Adam221
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    55
    BMW
    BMW 740 e38
    Skąd
    Poznań
    witam

    też myśle coś z wydechem przerobić ale nie wiem czy warto;p jak narazie się zastanawiam
    a tu linki jak moja mruczy:D

    http://www.youtube.com/user/Alpina22.../1/XKPJ83rioII

    http://www.youtube.com/user/Alpina22.../0/eOZJjor5o6g

    pozdrawiam
    ......

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    JUNAK. polecam naklejke tiuning na szybe. niestety po e36 powoli przychodzi pora na e38. przykre ale prawdziwe.
    P.P.K.K

  5. #55
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    JUNAK. polecam naklejke tiuning na szybe. niestety po e36 powoli przychodzi pora na e38. przykre ale prawdziwe.
    taka prawda niestety,taka prawda.

  6. #56
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,253
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Adam221
    witam
    też myśle coś z wydechem przerobić ale nie wiem czy warto;p jak narazie się zastanawiam
    a tu linki jak moja mruczy:D
    http://www.youtube.com/user/Alpina22.../1/XKPJ83rioII
    http://www.youtube.com/user/Alpina22.../0/eOZJjor5o6g
    pozdrawiam
    W sumie to nie wiem czym Ty się chwalisz... :/

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    JUNAK. polecam naklejke tiuning na szybe. niestety po e36 powoli przychodzi pora na e38. przykre ale prawdziwe.
    Śmieszą mnie takie wypowiedzi :hah:

    W takim razie Alpina b12 to dla Ciebie wiejski tuning ?? Przecież to ciągle limuzyna, tylko że z dokładką pod przednim zderzakiem i na 20" a laik nawet się nie zorientuje, iż ma do czynienia ze wzmocnionym przez tunera silnikiem ... Jednym słowem śmieszy mnie to podejście, to tak samo jak w przypadku gazu ... hehe szkoda słów

    PS. skoro 7ka tak bardzo jesteś zafascynowany serią to po jakiego grzyba obniżyłeś auto ? No ale jak to mówią : "niestety po e36 powoli przychodzi pora na e38" hehe

    Każdy ma swoją koncepcję wyglądu auta i to jest jego indywidualna sprawa !! Oczywiście nie mówie tu o lotkach czy spoilerach ... myślę bardziej o dyskretnych "indywidualnych" przeróbkach.

  8. #58
    7ka
    Gość
    dyskusja zbedna,nie porownuj B12 do E38 ;)

    ja nie mowie ze fascynuje mnie tak bardzo seria ,ale wszystko z glowa,a prawda jest taka ze wiekszosc zaklada tlumiki bo glosno ..

    to moj poglad na tego typu "ulepszania"

    wyrosniesz z tego tak jak ja .. 10 lat temu chcialem miec to samo w swojej e34..

    dla mnie takie tlumiki w E38 to kiszka i tyle.

  9. #59
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    prawda jest taka ze wiekszosc zaklada tlumiki bo glosno ..

    to moj poglad na tego typu "ulepszania"

    wyrosniesz z tego tak jak ja .. 10 lat temu chcialem miec to samo w swojej e34..

    dla mnie takie tlumiki w E38 to kiszka i tyle.
    A co jest złego w zakładaniu tłumików wyłącznie dla fajnego dźwięku?
    Tak samo Krzychu zakładałeś dokładkę wyłącznie dla fajnego wyglądu (no bo chyba nie dla poprawy właściwości aerodynamicznych)... ;)

    Co do wyrastania to też bym nie szafował - ludzie są różni, niektórzy mają 50 lat i budują customowe motocykle... :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #60
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,253
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Coś mi się zdaje, że zaraz rozpęta się dyskusja pt.: "Wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi", ale ja lubię takie akcje, więc się podłączam... ;)

    Krzychu..., Ty masz hopla na punkcie felg, Masta grzebie w tłumiku, a ktoś inny nakleja sobie naklejki Alpiny... Ani w jednym ani drugim ani w trzecim przypadku nie widzę problemu... Poza tym (w odróżnieniu od Ciebie), widziałem Masty auto "na żywo" i nie ma tam grama "agro", a to że podoba mu się basowy pomruk tłumika to inna (czyt.: jego prywatna) sprawa i bez urazy, ale zarówno Tobie jak i hrabiemu nic do tego ;)
    A tak na marginesie to wydaje mi się, że takie teksty, jak te powyżej, chyba nie za bardzo przystoją wytrawnym klubowiczom. Rozumiem, że może się nie podobać, ale żeby tak od razu mieszać z agrobłotem??? Jak dla mnie niezrozumiałe...
    A może zarozumiałe?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •