Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Flowmaster super 44

  1. #11
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    czekam na efekt końcowy !
    Lampki też zmieniasz ? na jakie ?
    Pewność na każdym kilometrze ...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Lampy najprawdopodobniej te : http://moto.allegro.pl/item734241991...y_bmw_e38.html

    A Jeśli chodzi o wydech to chyba bede musiał poczekać do przyszłego tygodnia bo nie mogę za cholerę znaleźć rur ze stali nierdzewnej we Wrocławiu :/ Z resztą termian w warsztacie dopiero na poniedziałek :/

  3. #13
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Lampy najprawdopodobniej te : http://moto.allegro.pl/item734241991...y_bmw_e38.html

    A Jeśli chodzi o wydech to chyba bede musiał poczekać do przyszłego tygodnia bo nie mogę za cholerę znaleźć rur ze stali nierdzewnej we Wrocławiu :/ Z resztą termian w warsztacie dopiero na poniedziałek :/
    Jak chcesz mogę Ci dac namiar na rury nierdzewne w Bielsku- wyślą Ci za pobraniem. Mają rury na miejscu.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    ja tez kupowalem lampy od tego goscia- nie mogles trafic lepiej- sprzedawca bardzo rzetelny, szybka wysylka i faktycznie towar pierwsza klasa :D

    zabrzmialo troche jak komentarz z allegro :x
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    MastaKleszcz możesz podać jeszcze raz adres stromy na której można dobrać wymiar tłumika,bo nie działa.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Dzisiaj odbieram autko od mechanika ... Ok 18 bede pierwszy raz słyszał efekt końcowy ... Boję się troszeczke, gdyż kazałem wyciąć tłumik środkowy i może okazać się ze bedzie za głośno :P Ale raz kozie śmierć ... najwyżej bede robił wieś :P jutro zdam relacje ... Pozdrawiam

  7. #17
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Mam nadzieje że dasz posłuchać juz niedługo ;D
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    tłumik środkowy wyciąć ? to teraz będziesz miał nie zależny wydech na 1 i 2 stronę silnika ?

    jeśli tak to gratuluje

    wyliczenie 2 nie zależnych wydechów dla V jest trudne

    robiąc to na pałę faktycznie teraz będzie fajnie brzmiał

    natomiast silnik straci trochę nM i kucy

    ale czego to się nie robi dla dźwięku co ?


    jak widzę z E38 Longa czyli limuzyny chcesz zrobić rajdówkę :)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    23
    BMW
    BMW E65 745i
    Skąd
    Dąbrowa
    Dźwięk zabójczy aż ciary po plecach chodzą.

    Zupełnie jak Camaro V8 z Flowmaster.

    Na słuch to bym nie uwierzył że to 7.

    Czekamy na plik z nagraniem. ;)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    A więc tak ... Tłumiki już zamontowane, brzmi to bardzo fajnie :D dosłownie jak camaro :P Jednak jak na polskie warunki muszę przyznać, że troszke za głośno ... Jest to z pewnością spowodowane wycięciem tłumika środkowego, który w przyszłym tygodniu na pewno wraca na swoje miejsce, obawiam się jednak że zniknie ten amerykański bulgot, który na wolnych obrotach wręcz powoduje orgazm :P W tej chwili jest odczuwalny lekki resonans, w pewnym zakresie obrotów i zbyt mocny bass. Dokładną relację zdam jutro ... oczywiście w postaci pliku dźwiekowego albo filmiku :)

    Do Nikosia:

    Ile osób tyle punktów widzenia ;] Jestem osobą, która we własne auto chce włożyć odrobinę indywidualności ... Oczywiście nie chcę oszpecić furmanki więc wszystkie przebóbki jakie wykonuje-wykonam będą i są robione w przemyślany sposób, tak aby zbytnio nie zepsuć fabryki ;] Z drugiej strony powiedzieć można, że ktoś kto ma instalacje gazową chce zrobić ze swojego auta kuchenke ... Jednak każdy zdaje sobie sprawę z kwestii ekonomi (również JA), tak więc jeśli komuś podoba się ori - szanuje to, jednak jeśli ktoś chce upiększać fure zgodnie z własnym wyimaginowanym planem : droga wolna ... Jego własny wybór :) Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •