Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [E32] Plany na zmiany, czy nie przesadzę ?

  1. #11
    Powiem krótko masz ładne autko Ja widzę to tak delikatna gleba black hella i ciemniejszy kierunek z przodu to wszystko ale to oczywiście Moja sugestia ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    kuuurde ..... sam juz nie wiem :P


    ale juz decyzja podjęta:

    Hella Black + dymione kierunki

    Gleba przód bo strasznie mnie denerwuje ta dysproporcja tylnych i przednich nadkoli... :razz:

    widze ze szerokie nerki w chormie proponujecie :P - a ja nie chce - nie wiem czemu ale czarne nerki i ogolnie im wiecej czerni tym bardziej mi sie podoba ....

    @smolak

    bardzo spodobały mi się cale czerwone tylne lampy :D az sie wierzyc nie chce ze to szprej
    ogolnie bardzo ladnie zrobiona e32 - widze ze przyglebiona lekko z przodu :D

    Co do felg jeszcze decyzja będzie - na 100% beda to jakieś BBS-y, ale co do wzoru to jeszcze ciezko powiedziec - bede przymierzal aby nie spartolic wygladu auta - i tak jak Wiktor powiedział - nie byle chinska tandeta :)

    :D

    dzieki bardzo Wszystkim za porady :)

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    kierunków nie trzeba malować, można kupić fabrycznie dymione, mam takie u siebie w aucie wersja "smoked" tak to wygląda:



    gleba rzecz jasna wskazana, co do felg to 18" to raczej przesada do e32, zależy od tego jakie będziesz miał zawieszenie a także opony, max opona do tyłu przy nie przerabianym nadkolu to 265/35/18 zdania na pewno będą podzielone ale jak na nasze drogi to słaba opcja ;)

    zresztą jest tu kilka osób co mają obniżone e32 i mają albo mieli siedemnastki - marek1132 albo marek-ogi zapytaj ich to może sie wypowiedzą

    co do przyciemniania szyb to fajna sprawa, środek dużo mniej się nagrzewa przez co jest znacznie wieszy komfort w aucie, nie tylko przez niższą temp ale także dla oczu, jest też przyjemniej bo nie lampią się wszyscy do środka auta

    skoro tak wiele osób uważa że przyciemnianie szyb jest w złym guście to może niech wytłumaczą czemu prawie każde nowsze siedem ma już ciemne szyby?
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    76
    BMW
    735
    Skąd
    Kace
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    skoro tak wiele osób uważa że przyciemnianie szyb jest w złym guście to może niech wytłumaczą czemu prawie każde nowsze siedem ma już ciemne szyby?
    Wydaje mi się kolego że to uprzedzenie wynika z tego iż jest to pierwszy (bo jeden z najtańszych) "tjuningów" oszpeconych e30tek, golfów oraz innych w których to widzimy jak np. pięknie folia się odkleja albo tylna szyba jest szpetnie przyciemniona 10cioma kawałkami foli (bo zabrakło) no i oczywiście wszędobylski bąble :hah: :hah:

    Niestety dużo ludzi podchodzi do tego typu przeróbek bez zastanowienia i wyniki są daremne,
    a wiem,bo sam wiele razy przyciemniałem szyby z kumplem, że można otzrymać naprawde ładny efekt tylko trzeba sie trochę postarać i przygotować.Takze nie zniechęcajcie sie do foli bo ta dobrze położona nie odbiega wiele wyglądem od fabrycznej ciemnej szyby z np e65
    pozdro

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez smolak
    Takze nie zniechęcajcie sie do foli bo ta dobrze położona nie odbiega wiele wyglądem od fabrycznej ciemnej szyby z np e65
    mowisz - masz: e65 na czarnej szybie



    zakladam ze jest to folia bo tak ciemnej szyby w serii na pewno nie bylo, nie wydaje mi sie tez zeby znalazl sie ktos chetny do wycinania szyb z e65 w longu (powinienem napisac e66) zeby przyciemnic je piecowo

    smieszne jest to ze jak omawiane jest auto tego rodzaju albo ostatnio wychwalane tutaj e38 ktore tez mialo przyciemniane szyby nikt nawet nie wspomni ze to agro, natomiast jesli jest to starsze bmw od razu sie pojawiaja takie komentarze?

    w swoim poprzednim e32 mialem wszystkie szyby tak zrobione, w obecnym mam rolety boczne i jakos sie przez to zebrac do tego nie moge

    wprawne oko dojrzy ze w e66 ze zdjecia jest zarowno ciemna szyba jak i roleta boczna!
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    259
    ja poprostu uważam że ciemne szyby źle wyglądają ze względu na prawo - albo wszystkie smoła, albo żadna. inaczej gdy są rolety..

    pozatym naprawdę kojarzą się głównie z: "kupiłem se siudeme zara jej sciemne szyby zeby wygladac jak prawdziwy gangster!"

    co nie znaczy ze dyskretne przyciemnienie jest zle..

  7. #17
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Auto bardzo ladne.

    Moja propozycja to gleba na przodzie no i co najwyzej zmiana kierunkow.

    Szyb bym nie przyciemnial.

    Tak wygladala moja e32 z obnizonym przodem i czerwonymi kierunkami z tylu.



    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    223
    BMW
    e32 735iL
    Skąd
    Kraków
    Faktycznie szyby raczej odpuść ,znacznie ciekawsze są roletki na tyle. Co do kierunków i opon to delikatnie dymione wyglądają naprawdę nieźle, natomiast czerwone tył są fajne tyle tylko ze świecą na czerwono i żaden stróż prawa nie zaakceptuje takiego koloru podczas kontroli /sprawdzone :( /. Teraz opony, e32 w oryginale ma 225/60/15 więc aby otrzymać podobną wysokość 18`powinno być 245/40/18 ,osobiście testowałem w Krakowie na e32 17` 245/45/17 i w trakcie jednego sezonu trzy felgi były prostowane.
    Podsumowując :plany masz ciekawe i to Twoje "7" więc decyzja należy do Ciebie.

    Pozdrawiam Marek.

  9. #19
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez marek-ogi
    osobiście testowałem w Krakowie na e32 17` 245/45/17 i w trakcie jednego sezonu trzy felgi były prostowane.
    Również osobiście testowałem 17 cali w e32 (przód 225/45/17 tył 235/45/17) i niedawno obecny właściciel auta żalił mi się, że musi je prostować :P Tak to jest jak się na dużych kołach jeździ po naszych pięknych drogach...

    Ale i tak bym nie zmienił tych kółek na mniejsze :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    jestem tego samego zdania co marek-ogi i Wiktor

    17" to max do e32 jak na nasze drogi, a mówiąc szczerze to nawet za dużo

    komfort jazdy zupełnie nie ten co na seryjnym rozmiarze kół i opon, żeby uszkodzić felge wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, o tym jak leci zawieszenie i ile co kosztuje nie chce mi sie pisać

    piękna szprycha z rantem na butach 225/60/15 to marzenie do e32 i o dziurach można zapomnieć!
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •