Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Telefony - wersja azjatycka

  1. #1

    Telefony - wersja azjatycka

    Na aledrogo są dostępne telefony w wersji azjatyckiej. Aparaty są nowe, bez simlocków, posiadają polskie menu lub nie (to pewnie zależy od wersji oprogramowania).
    Moje pytanie dotyczy tekstu "Wersja azjatycka" lub "Wersja na rynek azjatycki". O co z tym chodzi? Czy taki telefon działa bez problemu u nas w każdej sieci i z każdą kartą?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Olej temat sam wiesz iż nie ma tanio i dobrze !

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Olej temat sam wiesz iż nie ma tanio i dobrze !
    Bardzo wyczerpująca odpowiedź.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4

    Re: Telefony - wersja azjatycka

    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Na aledrogo są dostępne telefony w wersji azjatyckiej. Aparaty są nowe, bez simlocków, posiadają polskie menu lub nie (to pewnie zależy od wersji oprogramowania).
    Moje pytanie dotyczy tekstu "Wersja azjatycka" lub "Wersja na rynek azjatycki". O co z tym chodzi? Czy taki telefon działa bez problemu u nas w każdej sieci i z każdą kartą?
    Z jakiś pobieżnych "wyguglanych" informacji wynika, że to tylko jakiś kod regionu, który może mieć znaczenie przy aktualizacji firmware....

  5. #5
    Dowiedziałem się właśnie od znajomego z serwisu że te aparaty są produkowane nie oryginalnie przez producenta tylko jakieś tam firmy robiące aparaty dla "lokalnej ludności azji" :D Także krótko mówiąc to podróby :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    sprawdź pasma na jakich działają te azjatyckie telefony

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No właśnie dowiedziałeś się co to znaczy ale zupełnie zapomniałeś spytać jak to się ma technicznie i jakościowo.
    NP. Podróba Xperi działa tak samo czy ma już procek 256Mh a ramów 64MB... i wyświetlacz jak w tamagoci (nie wiem jak to się pisze) ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Mi chodziło tylko i wyłącznie o Nokie. Jak to ma się technicznie to nie wiem. Nie chce podróbki Nokii i już i nie ważne czy ten lokalny odpowiednik będzie tak samo sprawny jak orginał czy nie :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    Np nokia n95 w wersji azjatyckiej nie posiada gps :):) i pewnie jeszcze sporo innych rzeczy :) poza tym jest 3 razy tansza niż europejska a to już o czymś świadczy 8/



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Damias - przede wszystkim mogą różnić się częstotliwością w której działają (podobnie jak modele amerykańskie) - i to jest podstawowa różnica. Sprawdź tu:
    [KLIK #1]
    [KLIK #2]

    Rozbieżności w wyposażeniu (o których pisze Roberto) też się zdarzają.
    Co do "podróbek" - to spodziewam się, że taka np. Nokia może mieć na świecie kilka zakładów produkcyjnych - i logiczne jest, że aparaty na rynek np. tajlandzki mogą iść z Malezji a nie z Niemiec. Tak jak auta w europejskiej sieci dealerskiej Chryslera pochodziły z Austrii a nie z Kanady - ale czy to znaczy że były "podróbkami"??
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •