Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: przełączanie biegow w automacie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    W e34 jak potrzebowalem depnac a bylem na E to czasem prawie do odcinki potrafila dojsc wiec to tez nie jest tak do konca ze na E to przy niskich musi przerzucac. Zalezy jak jezdzic i jak mocno twoja prawa stopa ciagnie do matki ziemi ;)

  2. #12
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A jak gleboko wciskasz pedal gazu? Tryb "S" rozni sie tym od trybu "E" ze jak masz gaz w podlodze to ciagnie na wyzsze obroty a jak go puscisz to nie schodzi z obrotow jak na trybie "E" tylko je trzyma.. (hamuje silnikiem), po to zebys w kazdym momencie mogl dac gaz i miec natychmiastowa reakcje.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Ja tam nie wiem jak to ma byc fabrycznie ale zalezy od tego jak wsiade do auta. Jak od poczatku "jade butem" to nawet na E trzyma obroty, choc faktycznie szybciej zmienia na wyzszy niz w S. Jesli w S calkiem odpuszcze z gazu tez bieg leci w gore. Roznice widze bardziej przy wyprzedzaniu itp. Jakos na S szybciej i mocniej reaguje na kickdowna ale to moze tylko takie moje subiektywane odczucia. Zreszta teraz to musze machac wajcha i tyle mam z tego :?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    No dzięki panowie za podpowiedzi , wstał nowy dzień więc zaraz wezme się do roboty i sprawdzenia( tylko moja żonka będzie gryzła.) ;D ;D

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Przyczyną takiego zachowania skrzyni była zablokowana klapa przepływki. Naprawione!!!!!!
    Dziękuje wszystkim za podpowiedzi :) :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •