Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: czy e32 740iL LONG to rarytas?

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Dla mnie taki brąz w samochodzie to najbardziej perfidny kolor z mozliwych - typowy wyraz zamiłowania do brązowego lat '80 ( w tym wypadku początku 90 ale zamawiał właściciel) - ogólnie mówiąc MASAKRA - i na dodatek ta kierownica :hah:

    Panowie - w tych samochodach które pokazujecie nie ma nic niezwykłego , poza dobrym wyposażeniem ...

    Z niezwykłych e32 to mój kolega się może pochwalić taką 750IL w wersji rządowej ( ma pełen wypas , do tego pakiet oświetlenia rządowego - światła w grilu - takie coś http://www.youtube.com/watch?v=-dl2w...eature=related , do tego w środku mikrofon i megafon + specjalne do tego głośniki pod maską wyglądające jak syreny z alarmu , oraz miejsce do montowania rządowych chorągiewek w przednich błotnikach - http://www.realoem.com/bmw/showparts...78&hg=72&fg=15 ) - do tego samochód nie skalany jakimis dziwnymi wynalazkami typu brąz wszedzie - klasyczny czarny , z ładną czarną skórą w pełnej elektryce , na desce i boczkach.

    MAM nadzieje że uda mi się wreszcie zgrać z kolegą i porobić zdjęcia dla potomnych tej sztuki - zanim się jej jakieś kuku stanie .

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    A co do przycisku to może to być włącznik tylnych elektrycznych roletek - normalnie włącznik jest w podłokietniku , ale jak był telefon to włącznik był w konsoli ...


    Ale równie dobrze może to być coś innego bo samochód może nie mieć rolet ... Widzać po kolorach , że dziadek miał fantazje , więc może zamówił elektrycznie wysuwany wibrator dla żonki :] :D :] :D

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    A co do przycisku to może to być włącznik tylnych elektrycznych roletek - normalnie włącznik jest w podłokietniku , ale jak był telefon to włącznik był w konsoli ...


    Ale równie dobrze może to być coś innego bo samochód może nie mieć rolet ... Widzać po kolorach , że dziadek miał fantazje , więc może zamówił elektrycznie wysuwany wibrator dla żonki :] :D :] :D
    elektryczna roleta tylna może być tylko jedna, auto z ogłoszenia ma 2 telefony: jeden montowany w podłokietniku tylnej kanapy wraz ze sterowaniem prawego przedniego fotela, drugi jest w "tradycyjnym" miejscu na środkowej konsoli miedzy fotelem kierowcy a pasażera - telefon w tym miejscu w żaden sposób nie przeszkadza w umiejscownieniu przycisku sterowania rolety w jej normalnym położeniu (przeszły mi przez ręce juz 2 auta z telefonem w tym miejscu) przycisk rolety był na swoim miejscu w obu tych przypadkach - tak przed liftem jak i po

    konkurs trwa, odpowowiedź o wibratorku dla żonki proszę poprzeć numerem z listy wyposażenia e32 z roku '93 :D wtedy wezmę to pod uwagę

    / dla ciekawskich podpowiem jeszcze że auto ma dodatkowe zapalniczki w boczkach z tyłu, widać je na zdjeciach

    czekam na dalsze sugestie!
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...hehe 740iAL e32 ma mój kolega " Jurij " ...jest nawet chyba zalogowany tutaj ;) .Piękne autka...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Moim zdaniem to przycisk z rolety, jakby się przyjrzeć to ma nawet jej symbol :)

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Chodziło mi o tylną roletę - robię 10 rzeczy na raz i mi się już myli - pomyślałem o 2 pałąkach do podnoszenia rolety i napisałem w liczbie mnogiej :razz:

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Dwupozycyjny przycisk na panelu w e32 może obsługiwać więcej rzeczy niż tylko roletę tylnej szyby :D

    Czarne e32 w benzynie!


  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Dwupozycyjny przycisk na panelu w e32 może obsługiwać więcej rzeczy niż tylko roletę tylnej szyby :D
    Nie rozumiem tego stwierdzenia - więcej rzeczy tzn - może równocześnie podnosić roletę i np. otwierać dach ?

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    Dwupozycyjny przycisk na panelu w e32 może obsługiwać więcej rzeczy niż tylko roletę tylnej szyby :D
    Nie rozumiem teko stwierdzenia - więcej rzeczy tzn - może równocześnie podnosić roletę i np. otwierać dach ?
    Spieszę z tłumaczeniem tej zawiłej kwestii - przycisk dwupozycyjny (w takiej formie jak ten obsługujący roletę tylnej szyby) może być przypisany do innej funkcji niż ta z którą jest najczęściej kojarzony - czyli może po prostu obsługiwać inny gadżet.
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    To można zrozumieć - nie chciało się im produkować 100 przycisków to do nietypowych funkcji dawali co mieli ...

    Ale wcześniej napisałeś coś zupełnie innego - ale może ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •