Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: LONG w welurze :/

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    I nie ma przechodnia, który się nie obejrzy... handlarzyna na codzień pewnie obraca lanosami na korbkę to się posikał jak zobaczył "rządówkę" ;D

    EDIT
    "Piękne 17calowe opony" :razz: :hah:

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    bardzo doinwestowane auto a świeci się kontrolka AIRBAGU - jak gościowi szkoda 50zł na skasowanie błędu to już widze jak inwestuje w reszte auta. Zresztą wystarczy zobaczyć na allegro ile jest IDEALNYCH aut a zdjęcie deski rozdzielczej zawiera: błąd absu/kontroli trakcji + brak okładzin hamulcowych + błąd poduchy :D

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    mam znajomego co jezdzi S-ką i nawet niema weluru a zwyklą szmate i powiedzial ze poprostu tak chcial i tyle, ze skora ni9epodoba mu sie i tyle, ja powiem ze osobiscie tez mi sie na welurze lepiej jezdzilo.... i niewierze ze ktos kogo stac na 7 to niestac juz bylo na skore, w sumie niewiem jaka jest roznica w cenie pomiedzy tymi materialami w nowym aucie a jezeli chodzi o wypas???? niewszyscy chcam i potrzebują miec "full", pozatym niekazdy zamawia sobie BMW, wystrczy ze zaszedl do salonu, stoi ladna, podoba mu sie, dostaje dodatkowo rabat i kupuje....

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ... pozatym niekazdy zamawia sobie BMW, wystrczy ze zaszedl do salonu, stoi ladna, podoba mu sie, dostaje dodatkowo rabat i kupuje....
    To Ci powiem, że przez co najmniej 2 lata jeszcze nie trafił się klient który "przechodząc przypadkiem" obok salonu BMW kupił nowy samochód bo po prostu TEN mu się podobał. Choćby 1-kę :hihi:

    W Toyocie się to zdarzało - przyznam :medit:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    to sylwek powiedz "gdzie idą" te auto co stoją w salonach? ;)

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    to sylwek powiedz "gdzie idą" te auto co stoją w salonach? ;)
    Te auta trafiają jako "używane" i są sprzedawane w komisie. Trafiają się takie kwiatki jak roczne samochody z przebiegiem 16km ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #27
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Wątpie żeby do salonu trafiło auto w welurze.. bo po co? Jak juz dawac to na dużym wypasie żeby klient sie zainteresował.. i jeszcze ta manualna klima;/

  8. #28
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    no i wlasnie te auto bo "promocyjnej" cenie trafiają do klienta i tyle, pozatym jak auto ma stac na full wypasie to i cena jest full wypas, ja osobiscie z wielu obcji bym zrezygnowal bo poprostu niesą mi potrzebne a i cene robi sie lepsza, a ze auto stoi na welurze??? w czym to przeszkadza?? ja w swoim aucie mialem welur w pelnej elektryce i mysle ze ktos tak kiedys chcial..... duzo aut stoi na allegro w skorce w manualnu i duzo w welurze i elektryce, jak to wytlumaczycie??

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    .... duzo aut stoi na allegro w skorce w manualnu i duzo w welurze i elektryce, jak to wytlumaczycie??
    Tu nie ma co tłumaczyć.

    Zastanów się co piszesz. Sam sobie odpowiedziałeś "ktoś tak chciał" więc nie rozumiem co tu tłumaczyć. Po prostu tak jest
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    to sylwek powiedz "gdzie idą" te auto co stoją w salonach? ;)
    Te auta trafiają jako "używane" i są sprzedawane w komisie. Trafiają się takie kwiatki jak roczne samochody z przebiegiem 16km ;)
    Ale to są auta przez salon sprzedawanie czy tak raczej postronnie? W sumie ostatnio też sie zastanawiałem co sie dzieje z tymi wystawionymi w salonie
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •