Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [audio] CD w E38

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_M3GT
    Swoja droga dziwne ze ktos nie zamowil zmieniarki fabrycznie :? , wersja jest strasznie nabita- 4.4 manual, EDC , czarna podsufitka :D , sportowe fotele nappa, podwojne szybki itd
    To że 4.4 nie jest wyznacznikiem. Jak masz wersje individual to różne cuda się zdarzały. Dla przykładu, u mnie np nie ma skór i grzania w tyłek, co teoretycznie wydawało by się standardem w tej klasie. Mam natomiast całą resztę bajerów typu PDC, DSC, Tel itd, a rzadkości jest nawet podgrzewana kierownica, navi, webasto, czujnik deszczu, hydrauliczne otwieranie klapy, 10 poduszek itd.

    Wracając jednak do tematu przewodniego...
    U mnie niby jest zmieniarka, ale nie jestem zachwycony z jej działania. Tzn raz działa raz nie. Nie wiem jak jest w innych egzemplarzach, ale z mojego doświadczenia raczej odradzam kupno, choć wiem, że z montażem pierwszy lepszy elektryk, poradzi sobie bez problemu. Mam natomiast w schowku, zamontowany zestaw do odtwarzania DVD, oraz plików z gwizdka. Zwykle wrzucam tam płyty których chce słychać i tyle. Widziałem podobne odtwarzacze w granicach kilkuset złotych, więc w sumie koszta zbliżone do kupna zmieniarki, ale na pewno działanie bardziej poprawne. W moim jest też połączenie z konsolą, co przy małych dzieciach może i fajne rozwiązanie. Bywają też dużo tańsze, jednak pewnie jakość, pozostawia wiele do życzenia. Być może to by było dobre rozwiązanie dla Ciebie, z tym że nie wiem, jak by to działało, w wersji bez wyświetlacza navi, bo jak rozumiem masz wersje bez.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford

    Post

    WItam wszystkich. Mam problem, moja E38 nie ma zmieniarki. A podobno z zamontowaniem oryginalnej moze byc duzy klopot ( kabel ze zmieniarki idzie do jakiejs puszki z puszki wychodzi inny kabel http://telewizor.eu/wtyki.html idzie do jeszcze innej puszki i potem gdzies do radia.. jakas taka masakra)
    Wiec raczej zalozenie oryg. zmieniarki nie wchodzi w gre.
    Radia nie zmienie, poniewaz chce miec oryginal BMW, a odtwarzaczy na plyte nie bylo w E38.
    Bardzo zalezy mi aby dzialala multifunkcja na kierownicy
    ja zmieniarke mam ale wlasnie kupilem sobie odtwarzacz mp3, który wkłada się do kaseciaka i w ten sposob nim steruje i odtwarza muzyke. Ma wejscie na karte SD i wlasny akumulator na 6 godzin pracy. Ciekawi mnie tylko jakosć dziweku przy takim rozwiazaniu. Swoja droga patent bardzo ciekawy jak ktos lubi format mp3 a nie chce nic zmieniac w aucie.
    Ostatnio edytowane przez cutthr0at ; 28-07-2015 o 10:44

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa

    odtwarzacz mp3 w kasecie

    Czy to oznacza, że istnieją odtwarzacze wbudowane w kasetę z możliwością sterowania odtwarzaniem plików z poziomu przycisków fabrycznego radia?
    pzdr

  4. #14
    Jest patent zwany Digisette. Niestety, sprzedaż tego wynalazku została z powodu naruszenia jakiś praw wstrzymana. Zdarzają się czasem pojedyńcze sztuki na różnych aukcjach.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa
    No tak, faktycznie trudno to znaleźć ale dziwne, że np.Chińczycy jeszcze tego nie zrobili, lejąc na prawa wszelakie...
    pzdr

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    32
    BMW
    e65, e61, f10 k1200gt R20
    Skąd
    Mitchelstown IRE, Kołobrzeg
    Witam.

    Testował ktoś już taką digi-kasetkę? Ja bawiłem się kiedyś z kasetą na kablu podłączaną do różnego rodzaju odtwarzaczy mp3 i powiem że jakość marna. Obawiam się , że w tym przypadku będzie podobnie.

  7. #17
    krazboy, czytałeś regulamin??

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    32
    BMW
    e65, e61, f10 k1200gt R20
    Skąd
    Mitchelstown IRE, Kołobrzeg
    Czytałem, już "lecę" się przedstawić. Sorrka

    Pozdrawiam
    smautocare.ie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •