Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: [mechanika] Kurde !! Pomóżcie zatrzasneła mi się maska!!!

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Wyciągnąłem nerkę bez uszkodzenia, niestety linka wyskoczyła z zamka i kompletnie nie wiem jak do tego teraz podejsc :(
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    czyli masz ten sam problem co ja koledzy pomóżcie coś

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Otwarcie maski jest bardzo proste choc czasami czasochlonne po pierwsze nerki do zdjecia lewy zamek otwieram reka jest bardzo malo miejsca ale sie da ,reke wkladam z lewej strony zamka i za zamkiem jest zapadka ktora trzeba popchnac w prawo nastepnie prawy zamek ,jesli masz linke srodkowa ktora laczy obydwa zamki ciagle spieta z zamkami to ja wyrwij przynajmniej z prawego zamka, nastepnie znajdz cienki srubokret plaski,dlugi i z mala raczka i wsac go w oczko w kturym byla zamontowana linka ,od oczka do zapadki jest mniej wiecej 2,5 3 cm musisz teraz uzbroic sie w cierpliwosc i w lini poziomej wpychac ten srubokret az poczujesz lekki opor jesli to nastapi pchnij pewnym ruchem srubokret glebiej i w tedy powinna sie otworzyc maska .Tym sposobem otwieralem u siebie maske 5 razy
    Powodzenia ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Dzis bede testowal czy da sie otworzyc. Dam znac co i jak.


    Dzis na trasie szczecin - koszalin i powrót zapaliła mi się kontrolka - ikonka silnika, czy wiecie co to jest?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    ja próbowałem ale nie daję rady nie mogę tam nic znaleźć za lewym zamkiem nie wspomnę już o prawym

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Ja znalazlem wlasnie dziure z lewej strony w lewym zamku, ale jest tam srasznie malo miejsca nie da rady wsadzic srubokretu, udalo mi sie wsadzic dluga srube, niestety nie moge nic tam wymacac, tak jakby nie bylo tam tej zapadki za ktora trzyma sie linka.

    Zonk na maxa, w piatek musze jechac do krakowa i kielc a tu nawet pod mache nie moge zajrzec, dzis skonczyly mi sie plyny od spryskiwaczy i reflektorow. Jedno slowo ... masakra. mecze sie juz prawie 2 h.


    Ni hu... nie da rady, nie możemy tego otowrzyć , chyba trzeba użyć flexa.....:)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    nawet nie wypowiadaj takich słów jak flex jutro wrócę z roboty to jeszcze pogrzebię też nie mogę tam znaleźć żadnej zapadki

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Kolego, znalazłem metode, prosta jak konstrukcja cepa i robisz to w 5 minut. Daj namiary - maila gg lub telefon to Ci wytłumacze, mam zrobioną też fotę telefonem muszę tylko zgrać, ale nie wiem gdzie posiałem kabel.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Niestety nie mam dostepu do mojej 7 i nie mam foto, ale panowie za pierwszym razem tez mialem niezla jazde z otwarciem tej maski robilem to wieczorem dobre 4 godziny ,co do zamkow nic nie wkladajcie w zamek lewy (stojac na przeciw auta z przodu ) bo lewy zamek otwiera przesuniecie zapadki w prawo czyli do srodka auta dlatego trzeba wpychac reke w ta mala szczelinke miedzy zamkiem ,maska i reszta gratow a prawy zamek otwiera przesuniecie zapadki w prawo. Zamek jest zbudowany w bardzo prosty sposob jest to metalowa obudowa w ksztalcie prostokata z tylu tego prostokata dokladnie po srodku jest zamontowane ramie kruciutkie przypomina wachadelko w zegarku na samym koncu tego ramienia jest kulka do ktorej mocuje sie linke na specjalnych zaczepach jesli zaczep sie rozlecial trzeba walczyc z ta kulka co nie jest latwe jak sie zabardzo denerwujecie bo trzeba uzyc pewnych i precyzyjnych ruchow walczcie dalej a zobaczycie ze sie uda a za drugim razem to pestka

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Kolego, znalazłem metode, prosta jak konstrukcja cepa i robisz to w 5 minut. Daj namiary - maila gg lub telefon to Ci wytłumacze, mam zrobioną też fotę telefonem muszę tylko zgrać, ale nie wiem gdzie posiałem kabel.
    Jak możesz to mi wyślij moje gg to 8850550 a mail krzysieks05@interia.pl z góry dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •