Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Telewizja - cyfrowa

  1. #1
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław

    Telewizja - cyfrowa

    Witam
    Jaka jest waszym zdaniem najlepsza oferta telewizji cyfrowej ??
    Polsta , N , Cyfra+ , Telewizja na kartę ??
    Pić trzeba ! Jeść można !

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Niedługo stane przed takim wyborem z racji przeprowadzki. Wezme chyba polsat bo nie ma go w zadnej innej ofercie. Chciałbym miec polsat z racji wydarzeń sportowych ; F1, Piłka nozna , siatkówka.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Wiku no powiem ci , że zrobiłem małe rozeznanie.
    I powiem ci , że mimo ,że na forach gadają na ofertę polsatu to ona mi się bardzo podoba np. Pakiet Familijny za 37.90 zawiera i programy naukowe takie jak Discovery oraz Polsaty sportowe i TVNTurbo czyli niezła oferta moim zdaniem. Brakuje tylko Polsta Sport Extra za 37.90.

    W Telewizji na kartę nie ma zupełnie wyboru

    W telewizji "n" brak polsatu sport i F1

    W Canal + oferty są drogie
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    7ka
    Gość
    mam polsat

    polecam!

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W telewizji na karte moze nie ma wyboru, ale jej najwiekszym plusem jest to ze po uplynieciu 3 miesiecy od zakupienia karty, cieszymy sie darmowym odbiorem satelitarnym podstawowych programow takich jak: TVP1, TVP2, TVN, TVN7. Jak na darmowa oferte po trzech miesiacach, jest to na pewno bardzo duzo - szczegolnie dla polakow za granica.

    Telewizja na karte z Tunerem TV w najtanszym komplecie kosztuje jedyne 149 PLN.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    nTV jak interesuje Cię HD jak nie to Ci nie podpowiem bo mnie to nie interesowało ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    nTV jak interesuje Cię HD jak nie to Ci nie podpowiem bo mnie to nie interesowało ;D
    W nTV największym problemem dla mnie to brak polskojęzycznej transmisji z F1
    Pić trzeba ! Jeść można !

  8. #8
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Spokojnie już rząd niby nad tym pracuje aby Polsat był wszędzie bo to przecież TV publiczna, znaczy się prywatna ale publicznie dostępna za darmo...
    Wiesz ten i tak tego nie zrobi ;D ale następny pewnie szybko i polszmat będzie dostępny na każdej platformie :) póki co zostaje naziemna antena albo sieć.

    Jeżeli ktoś aż tak kocha F1 to w tedy doradzam kupić 2 abo u 2 operatorów :) bo nie czarujmy się Polsat nie ma nic więcej czym może skusić. Względnie jakieś krótkotrwałe imprezy sportowe w stylu finałów mistrzostw europy w piłce nożnej. Ale czy warto trzymać abo 2 lata (gdzie nic nie ma) aby pooglądać coś co trwa 2 tygodnie?

    PS. A na czym leci F1? Nawet nie wiedziałem, że w ogóle jest :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Spokojnie już rząd niby nad tym pracuje aby Polsat był wszędzie bo to przecież TV publiczna, znaczy się prywatna ale publicznie dostępna za darmo...
    Wiesz ten i tak tego nie zrobi ;D ale następny pewnie szybko i polszmat będzie dostępny na każdej platformie :) póki co zostaje naziemna antena albo sieć.


    Nic z tego nie rozumiem..... Możesz jakoś bardziej po ludzku ......

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Przepraszam.
    Istnieje taki przepis który nakazuje aby wszelkie stacje dostępne publicznie były na prawdę dostępne publicznie. Tak jak masz TVP1, TVP2, TVN itd są na każdej platformie. Tylko Polsat się tak bawi, że "otwarty" Polsat jest tylko na Polsacie Cyfrowym. Ma powstać jakaś poprawka do ustawy czy coś, która wymusi dostępność publicznie dostępnych stacji dla każdej platformy, chodzi im głównie o Polsat.

    A ja po prostu nie wieżę, że ten rząd tego dokona bo oni raczej się specjalizują w ładnym gadaniu :)

    Mi się to podoba bo trzymam antenę naziemną tylko ze względu na Polsat :/ gdy on trafi też do ofert pozostałych platform cyfrowych tak będę mógł wywalić w końcu kabel od zwykłej anteny.
    Człowiek też trochę od sapnie bo kiedyś nie wyciągałem anteny z TV gdy była burza ale teraz jak mam LCD za kilka tysięcy PLN to raczej zwracam na to uwagę.

    A z tą siecią chodziło mi o F1 na żywo które oglądam w internecie, wszystkie treningi itd
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •