Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Telewizja - cyfrowa

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ...ten rząd tego dokona bo oni raczej się specjalizują w ładnym gadaniu :)
    I tu się w 100% zgodzę i nie chodzi mi tylko o Polsat czy TV (i tak tego wątku nie specjalnie ogarniam ;) )

    Już nie raz tak było.... obiecywali i co?

    Często mnie krew zalewa jak wiadomości słyszę...

    Przepraszam za OT

    Czasem to chce mi się zwiać z tego pięknego kraju :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nie jesteś sam :| Ja nawet ostatnio nie wytrzymałem i pierwszy raz wyłączyłem TV rzucając przy tym wszystkimi znanymi mi wulgaryzmami gdy słyszałem po raz enty Ministra Finansów który walił znów swoją śpiewkę, że Niemcy to, że Francuzi tamto... Jak by mnie to obchodziło. Dla mnie fakt jest taki, że jest najgorszym ministrem w historii RP i doprowadził do ruiny finanse państwa i setek tysięcy pracodawców w tym kraju.
    Też przepraszam za OT :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Nie jesteś sam :| Ja nawet ostatnio nie wytrzymałem i pierwszy raz wyłączyłem TV rzucając przy tym wszystkimi znanymi mi wulgaryzmami gdy słyszałem po raz enty Ministra Finansów który walił znów swoją śpiewkę, że Niemcy to, że Francuzi tamto... Jak by mnie to obchodziło. Dla mnie fakt jest taki, że jest najgorszym ministrem w historii RP i doprowadził do ruiny finanse państwa i setek tysięcy pracodawców w tym kraju.
    Też przepraszam za OT :(
    O Coboss jesteś moim fanem :) zresztą nigdy nie ukrywałem , że jestem anty PO :)i to co mówisz o Rostowskim to pełna racja.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Hmm a ja myślałem , że Polska to jedyny kraj, który ma wzrost gospodarczy w czasie "kryzysu" ....... Czyli to przez złe rządzenie mamy taki wynik....?
    Ja też w wielu kwestiach się z PO nie zgadzam ale najłatwiej krytykować. Trzeba robić swoje i tyle.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    7ka
    Gość
    a co za roznica czy to sie nazywa PO czy PiS czy inaczej... zawsze to samo..

    zlodzieje.. ? mafia.. ? jak nazywac sie bedzie nowa partia?

  6. #16
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ale wracając do tematu to najlepsze rozwiązanie to kupić tuner HD z łączem do netu i dogadać sie na usługę "sharing" :D :D :D + telewizja na kartę za 10 zł miesięcznie.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  7. #17
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ;D wskrzeszą partię o nazwie MAFIA ;D
    Ogólnie jest różnica. PiS nie gwałcił legalnych i uczciwych firm w poszukiwaniu jak żyd każdej złotówki.
    A jeżeli chodzi o kryzys. Nie patrz na wzrost za chwile i tak wszystko pieprznie.
    Winę ponoszą oni sami stworzyli kryzys w RP dusząc polaków chorymi podatkami.
    np. Kiedyś ściągałeś auto płaciłeś za 7er 2-3tys podatku spoko wszyscy ściągali. Przyszło PO zaśpiewało 6-8tys zł, ja nie pojechałem po auto, dziesięciu kolejnych też zrezygnowało. no może jeden na 10 się wyłamał bo bardzo chciał.
    Liczymy.
    10 ludzi zapłaciło średnio 3tys podatku= 30 tys
    za PO
    1 ludz kupił zapłacił 8 tys podatku 9 poszukało w kraju i zapłaciło 500zł podatku= 12,5tys zł
    9 importujących nie zarobiło swojej marży od 1 do 5 tys zł i ich nie wydało w PL...

    jaka jest różnica? Nie mówiąc ilu importerów padło?

    Tak można rozrysować całą gospodarką.

    NIESTETY KASA ROBI KASĘ a ta musi się obracać jak się nie obraca to nie ma nic :(


    ----------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Ale wracając do tematu to najlepsze rozwiązanie to kupić tuner HD z łączem do netu i dogadać sie na usługę "sharing" :D :D :D + telewizja na kartę za 10 zł miesięcznie.
    No tak ale solidne tunery jakimi bez wątpienia są tunery HD firmy DREAM MULTIMEDIA kosztują grubo ponad 2000zł przelicz na abo i gdzie tu sens :) a dawca charytatywnie nie działa :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #18
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    No tak ale solidne tunery jakimi bez wątpienia są tunery HD firmy DREAM MULTIMEDIA kosztują grubo ponad 2000zł przelicz na abo i gdzie tu sens a dawca charytatywnie nie działa
    Powiedzmy 385 euro !! Ale zawsze na własność !!

    Ogólnie jest różnica. PiS nie gwałcił legalnych i uczciwych firm w poszukiwaniu jak żyd każdej złotówki.
    PIS zaczął od fundamentalnych spraw w Polsce czyli od rozliczenia złodzieji , którzy dzisiaj zajmują czołowe miejsca w świecie biznesu. Parcie było takie , że z TVN zrobili rozgłośnie PO :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  9. #19
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Skąd masz taką cenę? jaki model?


    ------------------------------
    A nie wiem jak było z mediami. Wiem, że w moim regionie po roku rządów PiSu zaczęły znikać firmy nielegalnie sprzedające paliwa dzięki czemu wzrosły obroty firmy blisko 100% czyli kupa podatku dla państwa i sporo kasy dla mnie. Nie wspomnę o wygranych przetargach bez konieczności kupienia urzędnika lub posiadania szwagra za dyrektora urzędu. I jak miałem nie być zadowolony z takiej postawy? A że się kłócili czy bóg wie co wyprawiali to mi wisiało. Ważne, że wszystko miało ręce i nogi
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #20
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Mnie interesował by taki tuner :
    http://cgi.ebay.de/Dreambox-DM-800-H...3A1%7C294%3A50

    Dreambox DM 800 HD-PVR digital Linux Receiver DM 800
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •