Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 162

Wątek: [e38] Witam wszystkich. Zdjęcia 12.03.2010

  1. #101
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Hmmm czarne w orginale i w drewnie to chyba tylko serwis, ale wtedy podwoił bym wartość auta :D :D :D :D

    Zawsze można pomalować na czarno .Widziałem takie i nawet ładnie wyszło :D

  2. #102
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    I pewnie gdy zapadnie decyzja o czarnym dachu to tak zrobie :) :) :) narazie dojrzewam do decyzji :D :D :D

  3. #103
    Początkujący Użytkownik Awatar pawelst3c
    Dołączył
    Sep 2014
    Posty
    44
    BMW
    e38 740iA
    Skąd
    Jarosław
    sliczna szkoda ze nie ma dalszych modyfikacji :P

  4. #104
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Z tego co widziałem, to auto chyba sprzedane, ale dopiero teraz znalazłem ten wątek. Jest piękne - uwielbiam biały kolor na samochodach, a szczególnie na luksusowych, wielkich limuzynach. Do tego genialne koła. Ja nie znoszę lakierowanych w kolor nadwozia progów i dolnej części zderzaków, ale tutaj wyglądają wspaniale. Szkoda, że nie udało Ci się zrobić jeszcze dachu w czerni. Ale ogólnie patrząc z zewnątrz, to auto jest genialne. Wnętrze bardzo oryginalne - chociaż tutaj nie podobają mi się te świecidełka w postaci pakietu chromu. No i sama klima manualna też mi zupełnie nie leży. Ale rarytasów tam nawrzucałeś - podziwiam. Też chciałbym takie rarytasy u siebie wrzucić - pomału to robię, ale jeszcze dużo mi brakuje do Ciebie. Kilka rzeczy miałbym już zrobione więcej, ale po zakupieniu kilku elementów i dokładnym obejrzeniu okazuje się ,że są np. zadrapane lub uszkodzone minimalnie - i od razu rezygnuję z montażu, bo chcę aby było perfekcyjnie. Później takie uszkodzone elementy tylko by mnie wkurzały...
    Ale wracając do Twojego auta - gratuluję raz jeszcze - jest fenomenalne. Takie rzeczy jak podwójne szyby, fotele z barkami, czy elektrohydrauliczna tylna klapa - marzą mi się, ale nie wiem, czy kiedykolwiek uda mi się je zdobyć i założyć.

  5. #105
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Oj panowie faktycznie temat trochę zaniedbany, może z braku czasu, do tej pory autko stoi pod domem i sporo rzeczy się zmieniło od czasu ostatniego mojego posta w tym temacie. Morze się kiedyś zdobędę i odświerzę temat nowymi fotkami :) pozdrawiam, chyba że się sprzeda :) i nie zdąże :)

  6. #106
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    Oj panowie faktycznie temat trochę zaniedbany, może z braku czasu, do tej pory autko stoi pod domem i sporo rzeczy się zmieniło od czasu ostatniego mojego posta w tym temacie. Morze się kiedyś zdobędę i odświerzę temat nowymi fotkami :) pozdrawiam, chyba że się sprzeda :) i nie zdąże :)
    Miejmy nadzieję że nie sprzedasz :-)
    Pozdrawiam, Przemos

  7. #107
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    oj tam oj tam, w razie czego na zlot pojadę z tobą :) chyba mnie zabierzesz po starej znajomości :) :) :)

  8. #108
    Vip Vip Awatar PrzemoS
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    536
    BMW
    e91 2005 m47 2.0 d
    Skąd
    Jastrzębie - Zdrój
    Miejscówki macie z Anią zapewnione, jakby co :-)
    Pozdrawiam, Przemos

  9. #109
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ktoś mnie natchnął dziś do małej aktualizacji :) E38 jakiś czas temu sprzedałem, jeszcze przed sprzedażą kupiłem xc90 co okazało się być trafnym wyborem i przez kilka lat byłem z niego zadowolony, e38 sprzedawałem ze 3lata ze względu na sporą jak za ten rocznik cenę ale w końcu udało się :) Volvo tjuninguje się równie prosto jak BMW więc i tam było co robić :) wyglądało tak po małych modyfikacjach:










    Było fajne ale trzaski tapicerek wykańczały mnie od samego początku, myślałem że wytrzymam ale 3lata wystarczyły, zaletą była bardzo szybka sprzedaż, nie wiedzieć czemu auto sprzedało się podczas jednego wystawienia ogłoszenia. Jakoże bez auta ani rusz musiałem na szybko znaleźć godnego następce i udało się kupić Porsche Cayenne 3.6 FSI 2007r







    Koła letnie tragedia są wystawione do sprzedania gdyby ktoś chciał, na zimę kupiłem też 18'' ale ładniejsze moim zdaniem, a na lato szukam już coś fajnego i większego. Z czasem wrzucę więcej fotek jak temat zacznie żyć :) Pozdrawiam Robert.

  10. #110
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Prosiak mi się podoba :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •