Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [ pozostale] Jak rozebrać lusterko zwe. żeby go nie zniszczy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie

    [ pozostale] Jak rozebrać lusterko zwe. żeby go nie zniszczy

    Jak w temacie! Bo właśnie gdy dzisiaj pomykałem rano do pracy przy prędkości około 100km/h trafiłem prawym lusterkiem gołębia, lusterko się złożyło nie całkowicie ale niestety gołą poniósł całkowicie śmierć. Lusterka składają się elektrycznie prawidłowo, ale szkło prawego lustra już niestety nie pracuje elektrycznie we wszystkie strony tylko do góry i na zewnątrz i jest jakieś luźne jakby z prowadnic jakiś wypadło. Czy ktoś zna sposób jak wyciągnąć szkło bez jego całkowitej destrukcji i w ogóle jak myślicie da się to naprawić czy czeka mnie wymiana lusterka za 1500PLN. Pozdrawiam i czekam na opinie.
    Risorius ;-)

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Jak masz niedaleko do wrocka to znam zaklad z lusterkami gdzie ci to zrobia na miejscu....mi naprawili lusterko wraz z polamanymi slupkami w 15 min
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie
    O z nieba mi spadłeś jestem z Opola więc do Wro... rzut beretem po autostradzie , bardzo proszę o namiar na tych ludków i oczywiście z góry dziękuje i jak faktycznie są tacy dobrzy to jeszcze Ci dobrą flaszkę postawie. :D :D :D
    Risorius ;-)

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    adres wraz z telefonem mam u siebie w pracy...a oni sa 5min od mojej pracy wiec mozesz do mnie podjechac i razem tam podskoczymy...napisz dokladniejakich czesci potrzebujesz...wklad?,obudowe?

    na PW wysle tel do mnie...
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    90
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    woj. opolskie
    Bezi wielkie dzieki za namiar na tych ludków od lusterek, faceci znają się na rzeczy, Moje lustereczko działa jak lalunia a koszt naprawy to 50pln + przejażdżka do wrocka.
    Odezwe się jak będę leciał do wro pobalaować to tą obiecaną flaszkę zrobimy. Pozdrawiam Serdecznie.
    Risorius ;-)

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Nie ma sprawy...
    a tych flaszek to juz mam od ludzi troche poobiecywanych,jak wszyscy sie zwala w tygodniu do Wrocka to bedzie mozna 5 dnu pic w paru typa ;D ;D ;D ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Bezi skoro masz tyle flaszek możesz pomyśleć o otworzeniu knajpy na imprezę startowa powinno starczyć flaszek


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    Nie ma sprawy...
    a tych flaszek to juz mam od ludzi troche poobiecywanych,jak wszyscy sie zwala w tygodniu do Wrocka to bedzie mozna 5 dnu pic w paru typa ;D ;D ;D ;D
    POTWIERDZAM :D

    BEZI baaaaaaaaaaaaaardzo porządny i pomocny facet :)

    Złego słowa nie da się o tym człowieku powiedzieć :D
    Only E38

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Velocityraptor
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    315
    BMW
    było E38 750i, będzie E38 750i
    Skąd
    OKR
    Cytat Zamieszczone przez karwad Zobacz posta
    Złego słowa nie da się o tym człowieku powiedzieć :D
    To pomówmy o kim innym!
    ;)
    -------------------------------------
    Broń Masowego Wyprzedzania.

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    7 letni kotlet odgrzałeś hahahhaha

    Padłem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •