Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [e38] Wkońcu kupiłem!! Moja pierwsza E38

  1. #11
    Gratki ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Gratuluję, ale jak już powiedziałeś A, to powiedz i B... ;) Czekamy wszyscy na fotki.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #13
    Witam ;) gratuluje zakupu :D pokaż nam Twoje cacko ;D

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Nie dało rady zrobić dziś fotek bo po zakupie stała w warsztacie - wczoraj , a dziś robiłem trasę Koszalin ---- Szczecin -->> Szczecin Koszalin ( byłem u mamy w szpitalu ).

    Więc tak, zacznę od tego że auto należało do forumowicza Wojt, a potem do Spinacza , auto borykało się jak wielu z Was wie z problemem - skrzynia biegów w sumie była chyba wymieniana 2 razy lub raz wymieniana a raz remontowana. Nie wiem być może obaj trafiali na złych mechaników.

    Ja na mechanice a tym bardziej skrzyniach się nie znam, mój mechanior wymienił coś takiego jak simerringi w skrzyni ( nie wiem czy dobrze napisałem ) oraz dokręcił pompę oleju oraz uszczelnił obie miski olejowe - pociły się.

    Jeszcze przed kupnem auta wziąłem je na inspekcje do serwisu Rutkowski w Gdańsku, sprawdzono lakier miernikiem, ja także miałem swój, auto nie bite nie malowane na ani jednym elemencie. Do wymiany drążek środkowy oraz pare elementów gumowo metalowych z przodu i tuleje wachliwe z tyłu ( nie są w tragicznym stanie ). Reszta ok, ogólnie auto w bdb stanie, w środku pięknie zadbane skórki i tapicerki praktycznie nie noszące śladów użycia. Nie działa pare elementów typu masaż foteli i tylna roleta ale to zrobię.

    Wrócę do dzisiejszej trasy, auto bajka, płynie po drodze, skrzynia wydaje mi się pracować dobrze ( trudno mi ocenić nie jeździłem innym automatem tym bardziej BMW wystarczająco długo ).

    Co dziś mnie zaskoczyło to dziwne zachowania - drżenia auta przy pewnych prędkościach wyczuwalne z tyłu aczkolwiek wogóle nie na kierownicy, 140 oraz 160 km/h.

    Wydawało mi się też że przy prędkości ok 60 km/h przy wciśnięciu gazu do końca bez kickdown auto tak jakby chodziło na 7 garów takie dziwne jakby drżenie też nie wyczuwalne na kierownicy.

    Druga rzecz to czy możecie napisać jakie powinna mieć obroty moja 7er po zatrzymaniu na postoju lub biegu neutralnym? Wydaje mi się że ma ok 500 obr taka mała kreska pomiędzy 0 a 1000.

    Kuleje bardziej na gazie na benzynie prawie nie wyczuwalne, czy to kwestia regulacji?

    No i jeszcze jendna paranoja , dziś zacieła mi się maska , otwiera się zatrzask od strony kierowcy a ten od pasażera już nie :(


    No to tak się trochę rozpisałem....:-) Foty wkleje jak będzie ładna pogoda dziś lało cały dzień.

    Zrobiłem fotę ale już było trochę ciemnawo:

    http://img194.imageshack.us/img194/7074/img6841d.jpg
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #15
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Gratuluje :) Ale tak bez zdjęć na początku ... Podpadasz kolego :)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Gratuluje i czekamy na więcej foto :)
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •