Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 116

Wątek: [ pozostale] SMIERC E65 4.5 PO 300 TYS KILOMETROW

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    smolak bez obrazy ale to dzieki twojemu podejściu na rynku jest tyle trupów bo kupujesz auto i potem masz nadzieje, że co nic nie włożysz w auto klasu lusksuowej ?? to kup malucha jak napisałem :)
    I jak tylko trzeba wkładać popychasz dalej w ten sposób bierze się kupa śmieci na naszym rynku ja co trzeea naprawiam i nie narzekam do seriwsu częsciej jak raz na kilka miesiecy nie zagladam tylko jak jade to najpierw odkłądam kase jakiś czas potem robię raz a dobrze a nie drutuje auto. I podstawa to dobry egzemplarz jak sie kupi "Okazje " cenową to wybaczcie ale w tej klasie aut nie ma okazji albo cos jest tanie i do dupy albo drogie i dobre :)

    A teksty, iż 7er rozlatuje sie po 300 tysiacach o bogowie to w takim razie czemu wiekszość z Nas jeszcze wogłe jeździ czy wierzycie że 15 i 20 letnie 7er maja po 100 tysięcy niektore maja i to widac po nich ale wiekszość ma po pół bańki albo i lepiej i to też widać :)

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Blitz ty masz pewnie 15 letnią malinkę z przebiegiem 120 tyś i pełną książką serwisową i na dodatek jeździł nią dziadek który był adwokatem albo lekarzem ginekologiem. Chcesz zobaczyć podane przezemnie przebiegi to sobie wejdź na www.mobile.de. Kończe dyskusję z tobą bo nie ma sensu. Ponadto odsyłam do działu Ankiety - przebiegi waszych 7-er. Z tego wynika że większość z nas około 50% czeka większy wydatek bo zaraz padnie nam skrzynia i silniki
    Jak 15 lat temu byly 740d to szacun ;) Najpierw sprawdz mobile a pozniej mi wyslij link bo nawet nie chcialo Ci sie tam zajrzec a 745 z 5 z przodu nie znajdziesz.

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    aha i przez takie pozbywanie sie aut zbieraja się chłamy bo

    Masz do wymiany parę rzeczy za 2 tysiace ale nie tkasz kasy w grata tylko opychasz dalej wciskasz komus ten jeździ rok nie dokąłda dochodzi nastepne parę rzeczy i znowu opycha i tak kilku właścicieli i ten ostatni kupuje auto gdzie trzebva już wetknać 10 tysięcy bo poprzednicvy tylko pliwo lali :)

    Jak chcewsz auta gdzie sie nie wkłąda czemu kupujesz BMW do tego 7er najdroższe luskusowe auto luksusuowej marki?? tym coś bardziej skomplikowane nowoczesne wypasione i szybsze tym droższe :)

  4. #34
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    STARAM SIE :) . za silnikiem zjezdzilem caly nasz piekny kraj . znalazlem po miesiacu . bylem moze u 30 roznych firm zajmujacych sie sprzedaza silnikow i kazdy mowil mi to samo 300 tysi i koniec .ZBIEG OKOLICZNOSCI :( NIEWYDAJE MI SIE
    Jak samochodem opiekowali się tacy mechanicy to się nie dziwie :)

    A tak na poważnie to jest niemożliwe! To chyba, że ktoś lał do niego jakieś mineralne oleje i zarzynał go cisnąc cały czas i robiąc przebiegi po 30tys km bez wymiany oleju. To samo się tyczy skrzyni non stop pedał, dziwne zabawy w stylu pedał gazu do dechy i z N na D do tego brak wymiany oleju... Owszem skrzynie można zniszczyć robiąc 300tys km ale silnik? trzeba by było być typowym terrorystą :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #35
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    STARAM SIE :) . za silnikiem zjezdzilem caly nasz piekny kraj . znalazlem po miesiacu . bylem moze u 30 roznych firm zajmujacych sie sprzedaza silnikow i kazdy mowil mi to samo 300 tysi i koniec .ZBIEG OKOLICZNOSCI :( NIEWYDAJE MI SIE
    Owszem skrzynie można zniszczyć robiąc 300tys km ale silnik? trzeba by było być typowym terrorystą :)
    Może to była używka z Iraku ;D

  6. #36
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A może :D

    Cytat Zamieszczone przez Volumax
    Bzdury opowiadasz kolego. Większość samochodów sprzedawanych na rynku Polskim to auta z przebiegiem grubo ponad 300 tysięcy. Coś o tym wiem bo kiedyś kiedy się to jeszcze opłacało sam sprowadzałem i sprzedawałem auta. Wiem co stoi w komisach Niemieckich Holenderskich na giełdach w Utrechcie, Belgi oraz Italii. 7 to nie golf i nie kupował go biedny Niemiec który ściskał euro w skarpecie i jeździł nią tylko do kościoła czy raz w roku na wakacje. 99% aut które stoją po komisach mają grubo ponad 200 tysi a takie auta jak 7 grubo ponad 300, 400, 500 i powyżej mówię tu o rocznikach 2002, 2003. Wiele z tych aut trafia na rynek polski z przebiegiem 160 tysiecy i głupi polaczek pomimo że wie że ten przebieg to fikcja lepiej się czuje. Wiele tych aut jeździ i nie ma z nimi żadnego problemu jeśli oczywiście były serwisowane zgodnie ze sztuką i nie katowane. Ja mam przebieg 240 tysi i nie bierze mi kapki oleju silnik chodzi miodzio mam problemy ze skrzynią (słychac delikatny szum) ale tylko dlatego że ćwok który nią poprzednio jeździł nie zadbał o olej w skrzyni którego brakowało 1,5 litra. padam na ryj jak czytam że "fachowcy" twierdza że e65 po 300 tyś o złom i że to normalne sorry chyba sie przesiądę na forda scorpio.
    Podpisuje się pod tym. Mnie też nosi jak słyszę, że auto ma 14 lat i przebieg 1xx tys km a wnętrze wygląda jak by auto w kurniku stało rok czasu z otwartymi oknami :D

    Dla mnie auto co ma przebieg 1xx tys km to jest nowe auto :) absolutnie bez wkładu w naprawy.
    Moim E38 szwab robił 70-80tys km rocznie! Miał auto 3 lata kolejne 5 jeździł w PL i robił normalne przebiegi jak na Diesla w PL czyli tak 30-35tys rocznie.
    Przebieg najprościej się liczy tak (diesel)
    Niemczy- 60 tys rocznie
    Polska- 30 tys rocznie
    To takie optymistyczne liczenie dla silników minimum 2,5 litra. Jak silnik jest mniejszy to można przyjąć, że aż tyle nie kręci.
    NIEMIEC NIE KUPUJE dużego silnika dla szpanu tylko po to aby był w stanie wytrzymać duże przebiegi!

    A później słyszę od wieśniaków. BMW to shit bo miałem i miał 10 lat i 120tys przejechane a wszystko się sypało :razz:
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #37
    Intymny
    Gość
    Podobna sytuacja ma się z TDSami, kilku znajomych mechanikow twierdzi ze 200 czy 300 tys i po motorku,
    Tak tylko ze generalnie auta z tym silnikiem po wjechaniu do naszego kraju maja 450 tys albo wiecej, robione sa na 180 tys i git, ktos potem kupuje i mowi ze diesle sie nie psuja i leje tylko paliwo i wymienia olej. A potem taki nie serwisowany silnik (prawidlowo) rozsypuje sie po przejechaniu 80 tys i Wlasciciel mowi ze to gówno nie silnik, ale ze wtrychy laly to mu nikt nie powiedzial :D ze termostat sie przycina albo nie zamykatez nie zauwazyl, Dziwna sprawa ze glowica "banan". Oczywiscie pomijajac przypadki tankowania z wiadra gdzies w kopalni lewe paliwo , "bo przecierz po to jest diesel , ma byc tanio". Kazdy silnik zyje tyle jak jest serwisowany

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    czy te e65 miało LPG , jeśli tak to tu szukaj przyczyny

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Jestem przerażony. BMW które słynie ze świetnych silników miało by padać po 300 tys? Jak robiłem prawko to w tej szkole nauki jazdy mieli Lanosa który ponad MILION ma i jeździ do dziś. Mi w ASO powiedzieli o mojej V12 że prędzej mi buda sie ze starości rozleci niż ten silnik padnie. Nie wiem ile w tym prawdy ale jakoś w to wierzę
    Swoją drogą podobno V12 w 760 padała często i większość aut na rynku wtórnym jest po wymianie silnika. Może w E65 już sie BMW nie przykładało do jakości. Teraz sie zacznie okazywać do którego modelu BMW robiła auta z pasji a kiedy pieniądze były najważniejsze.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #40
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Intymny
    Podobna sytuacja ma się z TDSami, kilku znajomych mechanikow twierdzi ze 200 czy 300 tys i po motorku,
    Tak tylko ze generalnie auta z tym silnikiem po wjechaniu do naszego kraju maja 450 tys albo wiecej, robione sa na 180 tys i git, ktos potem kupuje i mowi ze diesle sie nie psuja i leje tylko paliwo i wymienia olej. A potem taki nie serwisowany silnik (prawidlowo) rozsypuje sie po przejechaniu 80 tys i Wlasciciel mowi ze to gówno nie silnik, ale ze wtrychy laly to mu nikt nie powiedzial :D ze termostat sie przycina albo nie zamykatez nie zauwazyl, Dziwna sprawa ze glowica "banan". Oczywiscie pomijajac przypadki tankowania z wiadra gdzies w kopalni lewe paliwo , "bo przecierz po to jest diesel , ma byc tanio". Kazdy silnik zyje tyle jak jest serwisowany
    hehe no tak jest mój miał coś koło pół bańki i był pszczółeczka, na prawdę igiełka :) po wypadku poszedł "od ręki" za 3,5 tys (bez dodatkowego osprzętu). Ale miałem też kilku wieśniaków co twierdziło, że silnika nie chcą bo ich się rozleciał mając 300tys/km chyba nie muszę mówić jakimi słowami ich żegnałem ;D
    Ja klientom podawałem przebieg ok 360-400 tys jako wiarygodny bo wiadomo licznik swoje auto swoje.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •