Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 116

Wątek: [ pozostale] SMIERC E65 4.5 PO 300 TYS KILOMETROW

  1. #11
    7ka
    Gość
    a moze ty masz 745i ale e23 ;D

    cos nie tak kolego.. te silniki z tego co slyszalem to bardzo udana konstrukcja

    nie wiem kogo sie pytales jak szukales auta.. :razz:

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski
    ak udana kastrukcja ale dopiero po 2005 . A co do katowania to ja jezdze bardzo spokojnie a auto kupilem od bardzo powaznego czlowieka i nespodziewal bym sie po nim katowania. Kto z was ma wiecej jak 300 tysi i bedzie wszystko jasne moze moj egzeplaz jest felerny.

  3. #13
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    ... czy to dział humor ?
    Pewność na każdym kilometrze ...

  4. #14
    7ka
    Gość
    oj kolego.. od 2005 po lifcie nie bylo 745i ;)

  5. #15
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    oj kolego.. od 2005 po lifcie nie bylo 745i ;)

    hahahaha to teraz jest już kabaret
    bravo Krzych
    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Zdarzają sie felere egzemplarze i moze ta E65 to właśnie taka hmm Kolega ma pecha i trzeba mu wspołczuć a nie wyśmiewac i oskarżac o katowanie (nie wykluczone ale też nie udowodnione)...

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    63
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    żaden z was (wypowiadających się) nie ma przebiegu powyżej 300tys a wielce bronicie E65... ja też jestem fanem marki i innego auta raczej bym nie kupił (no może audi) ale fakt faktem auta powyżej 300tys przebiegu już nie chce, miałem E38 z przebiegiem strzelam 300-350tys, jak ją kupiłem była w bdb stanie a potem zaczęło się już wszystko sypać, przez 4 miechy wpakowałem w nią 5 tys zł w ASO po czym następne rzeczy zaczynały się chrzanić (silnik+skrzynia) więc wcisnąłem to jakiemuś handlarzowi, teraz mam E46 z przebiegiem 160tys km (autentycznym) i nic oprócz pompy wspomagania nie wymieniłem przez 40tys km (no oczywiscie oprócz filtrów, oleji oraz klocków). Dla mnie auto powyżej 300tys przebiegu to już skarbonka z niekończącym się dnem.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    silnik w 745i to N62 czyli następca M62 bardzo solidnego i trwałego motoru który 500 tysięcy robi z palcem tam gdzie światło nie dochodzi jak sie o niego dba coś musiało być nie tak ewentualnie trafiłeś rzadki egzemplarz z wadą ukryta i tyle :)

    I nie pisz bajek, że wszytskie 745i maja wadę z silnikiem i skrzynią bo większość tych aut ma już dawno 300 tysięcy za soba tylko na blatach wszedzie jest 190 tysiecy jak to w polsce :)

    Kazi bez obrazy te twoje E-38 nie było w bdb stanie skoro musiałeś non stop ładować :) Swoja droga panowie to 7er jak sie nie chce ładowac kasy trzeba kupić malucha i tyle te auta potrzebuja gotówki bo sa bardzo nowoczesne mimo czasami kilkunastu lat na karku ale za to odwdzieczaja sie osiagami wypasem i komfortem na poziomie mowych aut do powiedzmy 150 tysiecy złotych :)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez KaZi
    żaden z was (wypowiadających się) nie ma przebiegu powyżej 300tys a wielce bronicie E65... ja też jestem fanem marki i innego auta raczej bym nie kupił (no może audi) ale fakt faktem auta powyżej 300tys przebiegu już nie chce, miałem E38 z przebiegiem strzelam 300-350tys, jak ją kupiłem była w bdb stanie a potem zaczęło się już wszystko sypać, przez 4 miechy wpakowałem w nią 5 tys zł w ASO po czym następne rzeczy zaczynały się chrzanić (silnik+skrzynia) więc wcisnąłem to jakiemuś handlarzowi, teraz mam E46 z przebiegiem 160tys km (autentycznym) i nic oprócz pompy wspomagania nie wymieniłem przez 40tys km (no oczywiscie oprócz filtrów, oleji oraz klocków). Dla mnie auto powyżej 300tys przebiegu to już skarbonka z niekończącym się dnem.
    Potem to juz lepiej kupić takie co ma 400tyś - jak jest w dobrym stanie to wiadomo, ze co miało sie zepsuć to juz jest wymienione :) :x
    A co do silników hmm nie raz prowadze dyskusje u mojego mechanika na ten temat a naprawia On tylko bmw i żadko ogólnie padają silniki, są to wybiurcze egzemplarze - po za 3.0d bo to akurat słysze ciągle, ale co dziwne tylko w E65, w E38 nie słyszalem, zresztą mój kumpel miał taką i objeździł do ok 300tyś, sprzedał swojemu kumplowi który nia dobija do 400 i nie narzeka ... apropos zamienił ta E38 własnie ja 730dE65 no i raz padła turbina a po niedługim czasie wtryski itd itp, ogólnie silnik na śmietnik :(

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Bzdury opowiadasz kolego. Większość samochodów sprzedawanych na rynku Polskim to auta z przebiegiem grubo ponad 300 tysięcy. Coś o tym wiem bo kiedyś kiedy się to jeszcze opłacało sam sprowadzałem i sprzedawałem auta. Wiem co stoi w komisach Niemieckich Holenderskich na giełdach w Utrechcie, Belgi oraz Italii. 7 to nie golf i nie kupował go biedny Niemiec który ściskał euro w skarpecie i jeździł nią tylko do kościoła czy raz w roku na wakacje. 99% aut które stoją po komisach mają grubo ponad 200 tysi a takie auta jak 7 grubo ponad 300, 400, 500 i powyżej mówię tu o rocznikach 2002, 2003. Wiele z tych aut trafia na rynek polski z przebiegiem 160 tysiecy i głupi polaczek pomimo że wie że ten przebieg to fikcja lepiej się czuje. Wiele tych aut jeździ i nie ma z nimi żadnego problemu jeśli oczywiście były serwisowane zgodnie ze sztuką i nie katowane. Ja mam przebieg 240 tysi i nie bierze mi kapki oleju silnik chodzi miodzio mam problemy ze skrzynią (słychac delikatny szum) ale tylko dlatego że ćwok który nią poprzednio jeździł nie zadbał o olej w skrzyni którego brakowało 1,5 litra. padam na ryj jak czytam że "fachowcy" twierdza że e65 po 300 tyś o złom i że to normalne sorry chyba sie przesiądę na forda scorpio.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •