Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 116

Wątek: [ pozostale] SMIERC E65 4.5 PO 300 TYS KILOMETROW

  1. #101
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    ...w zyciu nie uwierze ze ktos robi 92kkm po miescie i to zakorkowanym miescie :):)
    Nikoś zawsze jest naj i wie najlepiej :medit:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #102
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Nie wiem czy sylwek7 sie dobrze czuje czy przypadkiem się brudnych szmat na warsztacie nie najadł ale mam dość najazdów na moją osobę z jego strony

    wierze że to tylko kwestia zatrucia brudnymi szmatami bo wszyscy mówią że sylwek7 to przemiła osoba

    więc powiem jak robiłem te km codziennie
    z domu do pracy z Ursynowa na Białołękę 24km
    z po pracy z Białołęki na Okęcie do dziewczyny pracy 18km
    z Okęcia do Domu dziewczyny do Legionowa 40km
    z Legionowa Do Ojca Na Mokotów 45km
    z Mokotowa do Kolegi do Konotopy 13km
    z Konotopy na Królewską Na Kebaba 15km
    z Kebaba z centrum do kolegi w Międzylesiu 13km

    jeszcze co jakiś czas trasa się trafiła i w pracy też często zdążało mi się wyskoczyć

    potem odwieść jakieś koleżanki kolegę skończyć do pubu i km leciały paliwo tanie to można było jeździć :)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #103
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Nikos i pewnie ze tyle jezdziles to slyszalem ze az ostatnio w szpitalu wyladowales i pewne osoby nie moga Cie przez to namierzyc a bardzo chca podobno....i jezdzac tyle olales jadna sprawe na innym forum :shock: ...i ,,,,,a zreszta sam wiesz heheh :shock: :shock: :razz:
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #104
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Nie wiem czy sylwek7 sie dobrze czuje czy przypadkiem się brudnych szmat na warsztacie nie najadł ale mam dość najazdów na moją osobę z jego strony

    wierze że to tylko kwestia zatrucia brudnymi szmatami bo wszyscy mówią że sylwek7 to przemiła osoba

    więc powiem jak robiłem te km codziennie
    z domu do pracy z Ursynowa na Białołękę 24km
    z po pracy z Białołęki na Okęcie do dziewczyny pracy 18km
    z Okęcia do Domu dziewczyny do Legionowa 40km
    z Legionowa Do Ojca Na Mokotów 45km
    z Mokotowa do Kolegi do Konotopy 13km
    z Konotopy na Królewską Na Kebaba 15km
    z Kebaba z centrum do kolegi w Międzylesiu 13km

    jeszcze co jakiś czas trasa się trafiła i w pracy też często zdążało mi się wyskoczyć

    potem odwieść jakieś koleżanki kolegę skończyć do pubu i km leciały paliwo tanie to można było jeździć :)
    Zapytam tylko - ile u Ciebie trwa doba? To co wyliczyles to 45 tys rocznie bez weekendow gdzie ty i ona za pewne nie pracujecie. A poza ty jak ty jeszcze możesz patrzec na te kebaby ??:):):) ja po tygodniu nie chcial bym juź tego widzieć:) a ty dzien w dzien przez rok :) hahah



    Chyba odbiegliśmy lekko od tematu :):)



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  5. #105
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Różnie ludzie jeżdżą, mam kumpla co potrafi z Katowic jechać do niemiec, tam coś objeździć i wrócić, jego doba tra ok 3 tyś km :) Człowiek terminator, jechałem z nim pare razy do niemiec i raz nie dosć że nie spaliśmy wogóle cała noc to On jeszcze wychlał ze 20 piw i po powrocie jak mu powiedziałem ze padam to On mi eh co Ty gadasz ja mogę wsiasć i wracać znów do Niemiec i patrząc na to w jakim był stanie uwierzyłem - najgorsze ze nie potrafi zrozumieć ze inni tak nie potrafią... Ogólnie z nim pobyt za granicą to ciągłe jeżdżenie i co pare dni pare godzin snu.. Raz wracalśmy po 3 dniach (fakt ze z przerwą na spanie ok 4 godziny) to staneliśmy na parkingu aby się drzemnać i ku..a zanim zanknąlem oczy to ten mi juz walił w szybe ze koniec spania i jedziemy dalej ehh

  6. #106
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Aldik i wiesz już o co chodzi , właśnie wróciłem z czech bo miałem ochotę tam pojechać po pistacje

    Samochód ma służyć do jazdy bo tego jest stworzony a nie do zachwycania się nim , stania przed domem ani do stania w warsztacie


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  7. #107
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Różnie ludzie jeżdżą, mam kumpla co potrafi z Katowic jechać do niemiec, tam coś objeździć i wrócić, jego doba tra ok 3 tyś km :) Człowiek terminator, jechałem z nim pare razy do niemiec i raz nie dosć że nie spaliśmy wogóle cała noc to On jeszcze wychlał ze 20 piw i po powrocie jak mu powiedziałem ze padam to On mi eh co Ty gadasz ja mogę wsiasć i wracać znów do Niemiec i patrząc na to w jakim był stanie uwierzyłem - najgorsze ze nie potrafi zrozumieć ze inni tak nie potrafią... Ogólnie z nim pobyt za granicą to ciągłe jeżdżenie i co pare dni pare godzin snu.. Raz wracalśmy po 3 dniach (fakt ze z przerwą na spanie ok 4 godziny) to staneliśmy na parkingu aby się drzemnać i ku..a zanim zanknąlem oczy to ten mi juz walił w szybe ze koniec spania i jedziemy dalej ehh
    Tak tak pamiętam te czasy jak się po fury jeździło w trasę Niemcy, Belgia, Holandia z czego jeszcze się myszkowało Ulm, Nurnberg, Singmaringen, Oldenburg, Magdeburg i jeszcze pare innych miasteczek w każdym po kilka lokalizacji to człowiek czasami wracał jak szmata po tygodniu 2 dni spania i spowrotem w trasę po furaki. Potem woziłem instalacje gazowe do Ravensburga bo Gebels płacił 100 % przebitki za sekwencje :) więc kilometry leciały i czasami co 2 miesiące się olej wymieniało :) Zajeździłem w ten spos 2 silniki w mojej Ś.P. Vectrze 2,0 :)

  8. #108
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Ten kto jeździł tą E65 z ogłoszenia to chyba z niej nie wychodził. ok 50000 w rok to już coś
    hehe to co powiesz o szwabie co jeździł moim E38 :) pierwszy rok 80tys, drugi 70 tys i trzeci 75tys km :)


    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Nie wiem czy sylwek7 sie dobrze czuje czy przypadkiem się brudnych szmat na warsztacie nie najadł ale mam dość najazdów na moją osobę z jego strony

    wierze że to tylko kwestia zatrucia brudnymi szmatami bo wszyscy mówią że sylwek7 to przemiła osoba

    więc powiem jak robiłem te km codziennie
    z domu do pracy z Ursynowa na Białołękę 24km
    z po pracy z Białołęki na Okęcie do dziewczyny pracy 18km
    z Okęcia do Domu dziewczyny do Legionowa 40km
    z Legionowa Do Ojca Na Mokotów 45km
    z Mokotowa do Kolegi do Konotopy 13km
    z Konotopy na Królewską Na Kebaba 15km
    z Kebaba z centrum do kolegi w Międzylesiu 13km

    jeszcze co jakiś czas trasa się trafiła i w pracy też często zdążało mi się wyskoczyć

    potem odwieść jakieś koleżanki kolegę skończyć do pubu i km leciały paliwo tanie to można było jeździć :)
    eee skoro ja po Lesznie mogłem Omegą robić 35kkm rocznie to i chłopak po wawie mógł robić 90 :) ja jak nie miałem żony i byłem sam, to non stop jeździłem gdzie chciałem :) paliwa miałem własne więc się za dobrych czasów kulałem ile chciałem. Bez celu i bez sensu bo lubiłem :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #109
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    64
    ja jak kupiłem swojego wieloryba,raptem 4 miechy temu,zrobiłem już 15tkm,a jeżdzę też busem i nim też zrobiłem 15tkm tyle,że od początku roku.różnica jest taka ,że z siódemy to mi się nawet wysiadać nie chce,a kilometry uciekają aż miło.

  10. #110
    AngelAgnes
    Gość
    Robi sie OffT.. teraz każdy będzie sie "przechwalał" ile robi km rocznie, czy miesięcznie.. Na temat Panowie! ;)

    Jeśli chcecie sie "pochwalić" kilometrami, zapraszam do ankiety ;) :
    http://forum.7er.pl/ile-robisz-tysie...218.htm#121940

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •