Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Ile może spalić 725tds na trasie Rybnik - Chorzów

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    przeciez ten portal nawet nie puszcza zdjęc o normalnej rozdzielczosci.a co do predkosci to byłem własnie po lekturze postu gdzie ktos szuka pomocy bo mu trzepie buda po przekroczeniu 80 km ale facet jezdzi i go trzepie moze nic nie odleci a jak odleci to wtedy se zrobi.i nie straz mnie pkt 5 bo jakis czas temu juz mnie usunieto z tego portalu bo tu nie mozna wypowiadac swoich mysli- tylko zabezpieczenia przed intruzami są tu do D..
    Ten portal nie ma na celu przechowywania i publikacji fotografii. Są do tego dedykowane witryny. Zabezpieczenia są jakie są. Tam gdzie są normalni, kulturalni ludzie, nie potrzeba nie wiadomo jakich zabezpieczeń. Z Twojej wypowiedzi wynika natomiast całkowity brak poszanowania zaakceptowanych powszechnie zasad oraz jakaś niechęć do kulturalnego zachowania. Skoro Ci się nie podoba. nie musisz brać udziału w życiu tej społeczności. Jeśli czerpiesz stąd jakąś wiedzę albo przynajmniej dobrze się bawisz, stosuj się do reguł. Wypowiadanie własnych myśli nie jest zabronione, wystarczy robić to kulturalnie.

  2. #22
    Intymny
    Gość
    5L - nie mozliwe, moze tak BC pokazywal ale nie przy tej masie auta, i test malo miarodajny, trzeb azatankowac do pelna , potem znowu i obliczyc spalanie patrzac ile weszlo do baku, mi auto w pracy 1.9tdi pali 6.5 na autostradzie

    ---------------------

    A co do prędkości to jeśli człowiek myśli że już tak dobrze prowadzi auto i takie ma doświadczenie że bedzie bezpiecznie jechać 200km/h to.....nigdy nie bedzie tak szybko jechal bo wlaczy sie myslenie, a co jesli, a co gdyby, a moze opony.....no chyba ze ktos nie ma rodziny to polecam nawet 250 km/h pod warunkiem ze droga pusta i nie zabije kogos przy okazji

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Wedlug tego ile zatankowalem, ile przejechalem i ile pokazywal mi po tym wskaznik ropy, wszystko by sie zgadzalo. Wiem, wskaznik nie jest dobrym sposobem mierzenia, ale akurat nie zalalem pod korek ;)

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez bigger
    Wedlug tego ile zatankowalem, ile przejechalem i ile pokazywal mi po tym wskaznik ropy, wszystko by sie zgadzalo. Wiem, wskaznik nie jest dobrym sposobem mierzenia, ale akurat nie zalalem pod korek ;)
    No to jak zrobisz na zbiorniku 1600 km, to będzie około 5 l/100km....

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    1600 km jazdy jak dziadek? Nie dziekuje ;P

    P.S Bywasz czase, na slasku?;p

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez bigger
    ....
    P.S Bywasz czase, na slasku?;p
    Sporadycznie, a czemu pytasz?

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez bigger
    ....
    P.S Bywasz czase, na slasku?;p
    Sporadycznie, a czemu pytasz?
    Z miłą chęcią przyjąłbym Cie w swoje skromne progi ;D

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    przeciez ten portal nawet nie puszcza zdjęc o normalnej rozdzielczosci.a co do predkosci to byłem własnie po lekturze postu gdzie ktos szuka pomocy bo mu trzepie buda po przekroczeniu 80 km ale facet jezdzi i go trzepie moze nic nie odleci a jak odleci to wtedy se zrobi.i nie straz mnie pkt 5 bo jakis czas temu juz mnie usunieto z tego portalu bo tu nie mozna wypowiadac swoich mysli- tylko zabezpieczenia przed intruzami są tu do D..
    Żaden szanujący się portal nie puszcza zdjęć w "normalnej" rozdzielczości. Chciałbyś oglądać zdjęcie o wadze 3MB? Takie rzeczy tylko w erze i na NK :D:D
    Polecam google picassa, po wrzuceniu obrazków na serwer zmniejsza zdjęcia automatycznie.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Dlaczego ??
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •