Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Ile może spalić 725tds na trasie Rybnik - Chorzów

  1. #11
    Chyba wypada dodać, że mam skrzynię manualną, a ten fakt ma istotny wpływ na spalanie w mieście, gdzie ilość startów i zatrzymań ma największy wpływ na zużycie paliwa.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    najwiecej wypadkow jest nie przez tych ktorzy wyprzedzaja ale przez tych ktorych trzeba wyprzedzać

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Panowie - fotka to nie jest najlepszy dowód... ;) Trzeba sprawdzić od tankowania do tankowania.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #14
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Panowie ,jako,że zrobiłem moim TDSem juz 172 tys km ,więc mogę powiedzieć ,że wszystko jest możliwe :)
    W moim TDS-ie spalanie miałem średnio 9 litrów w jeżdzie mieszanej ,dosłownie pare razy ustawiałem dawke przez MODICA i nic więcej ,nikt mi nie grzebał przy pompie.

    A teraz was zaskocze ,zachipowałem mojego TDS-a na mniej więcej 175km i 340Nm i spalanie mi pokazuje średnie 6,8 litra ,po wskazaniach paliwa w baku i kompa ,wszystko gra ,teraz jade w dłuższa trasę i mam nadzieje,że sie wszystko potwierdzi :)


    p.s. do wszystkich TDS-owców ,żałuje ,że nie zachipowałem wcześniej,polecam

    I jeszcze jedno na baku TDS-em mozna zrobic spokojnie 1000 km ,a nawet w porywach 1200 ,kto pobij,e TDS-a ??

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford
    eee tam tds`y i wskazania BC, mi w 735 BC pokazal srednia 11,5l/100km a po przejechaniu autostrada 103km do baku dolewka pod korek weszlo 9,2l. W 728 trasa Londyn - Bedford srednie spalanie mialem 7,9l (BC pokazywal 8,2). Aczkolwiek zazdroszcze 800km na baku w cyklu miejskim.

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    najwiecej wypadkow jest nie przez tych ktorzy wyprzedzaja ale przez tych ktorych trzeba wyprzedzać
    A jak się to ma do tematu?

  7. #17
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    najwiecej wypadkow jest nie przez tych ktorzy wyprzedzaja ale przez tych ktorych trzeba wyprzedzać
    A jak się to ma do tematu?
    Kolega chyba nawiązuje do prędkości o jakich tu mowa- czyli 90km/h- 120km/h.
    Próbuje udowodnic, że gdyby wszyscy poruszali się 200km/h nie byłoby wypadków ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    najwiecej wypadkow jest nie przez tych ktorzy wyprzedzaja ale przez tych ktorych trzeba wyprzedzać
    A jak się to ma do tematu?
    Kolega chyba nawiązuje do prędkości o jakich tu mowa- czyli 90km/h- 120km/h.
    Próbuje udowodnic, że gdyby wszyscy poruszali się 200km/h nie byłoby wypadków ;D
    Aha :D

    To jeśli kolega chce dalej prowokować, proponuję założyć nowy temat i tam przekazywać "złote myśli" na temat "szybkiej ale bezpiecznej" jazdy. Ten temat jest o zużyciu paliwa przez auta z silnikiem TDS. ;)

    A i jeszcze jedno - kolego 190011 - szybciorem dopełnij formalności związanych z pkt. 5 regulaminu.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    przeciez ten portal nawet nie puszcza zdjęc o normalnej rozdzielczosci.a co do predkosci to byłem własnie po lekturze postu gdzie ktos szuka pomocy bo mu trzepie buda po przekroczeniu 80 km ale facet jezdzi i go trzepie moze nic nie odleci a jak odleci to wtedy se zrobi.i nie straz mnie pkt 5 bo jakis czas temu juz mnie usunieto z tego portalu bo tu nie mozna wypowiadac swoich mysli- tylko zabezpieczenia przed intruzami są tu do D..

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez 190011
    najwiecej wypadkow jest nie przez tych ktorzy wyprzedzaja ale przez tych ktorych trzeba wyprzedzać
    A jak się to ma do tematu?
    Kolega chyba nawiązuje do prędkości o jakich tu mowa- czyli 90km/h- 120km/h.
    Próbuje udowodnic, że gdyby wszyscy poruszali się 200km/h nie byłoby wypadków ;D
    W polsce można max 140 na autostradzie a w D ile chcesz i co dziwne w D ginie mniej ludzi w wypadkach hmm - wiem wiem więcej dobrych dróg, ale to chyba nie tylko w tym problem... raczej kwestia psychologiczna, niejednokrotnie widze ze osoby znane lub nie jeżdżące/jadące szybo jadą ostrożniej i lepiej od tyych "przepisowych" I co najbardziej mnie cieszy to wiedzą do czego służy kierunkowskaz-prawy pas- lusterka :) :D


    Co do zdjeć to ja mam spalanie w grnaicach 4l z 740d :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •