Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] Coś kapie !! (?)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84

    [mechanika] Coś kapie !! (?)

    Witam, od jakiegos tygodnia zauwazylem plamy pod autem, sprawdzam wszystkie plyny ale są wporządku. Wydaje mi sie ze moze to byc albo olej ze skrzyni(ale nie bardzo wiem skad mialby sie w tym miejscu wziac) bądź poprostu kapie mi ropa.

    Miejsce kapania mniej wiecej na srodku, auta zaraz przy przednim zderzaku, cale oslony silnika mam od gory zachlapane, ale zrodla znalesc nie moge, dopiero jutro kanal.

    Plyn wyglada jak rozcienczony olej silnikowy, pachnie tez tak podobnie, lecz nie ma tak wyrazistej barwy.

    Ktos jakies pomysly, sugestie?

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Podnośnik - auto do góry - osłony w dół - wytęż wzrok (ewentualnie wspomaganie lampą) - wszystko jak na dłoni - i sprawa jasna !!!
    Gra muzyka

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    A jak smakuje ??

    Jak słodkie to płyn do chłodnic , jak lepkie to olej , a jak cię wykręci to był to płyn hamulcowy ....

    Podjedz na kanał , wyszukaj normalnie co kapie i z jakiego miejsca , zrób zdjęcie i wtedy się pomyśli ... Bo teraz to ja wymiana rozrządu przez telefon albo wróżenie z ręki przy użyciu faksu ....


    I pewnie masz wyciek płynu od wspomy z pod zbiorniczka od płynu ... Jak trafiłem to stawiasz browca :>

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Calego czteropaka, jutro po pracy jade na kanal ;]

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    84
    Witam, problem zdiagnozowany - kapało z weza wchodzacego do chlodnicy ze skrzyni. Śruba sie poluznila. I teraz moje pytanie - jak sprawdzic poziom oleju w skrzyni? Jesli bedzie za malo, jakim olejem zalac skrzynie, oraz ile litrow wchodzi?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •