Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: E32 750iL Shadow Line

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa

    E32 750iL Shadow Line

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9196434

    Co sądzicie o tej E32? Jak dla mnie cacuszko :) Szkoda że na jazdę 750 nawet w gazie to mnie średnio by było stać teraz :D

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Ja u siebie mam taki sam gaz jak wystawiający opisuje u siebie i jak widać na fotkach. Powiem szczerze - odpaliłem tą instalację może 2-3 razy... Muł robi się straszny. Ogólnie nie jeżdżę na gazie i nie polecam - a koszty paliwa wcale nie są wielkie, wiadrami paliwa nie pochłania.

    Jakbym drugi raz brał 750.tkę to na pewno zanim bym zapytał o nią na forum, to wpierw poleciałbym żeby mnie ktoś nie uprzedził.

    Jedynym minusem jak dla mnie (sugerując się fotkami) to jest jasna skóra... feee :P
    No i samo to że LONG... na żywo robi wrażenie. Na alledrogo jest jeszcze biały LONG, nie wiem jak jest z nim technicznie, ale wolałbym białego longa z czarną skórą :]
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    to jest moje autko, zakupione z myślą zrobienia z niej mega igły i doprowadzenia do ideału ale znika mi z pod domu auto służbowe i tym autem nie będzie mnie stać ,żeby kręcić ponad 2 tysiące miesięcznie na benzynie po mieście zwanym Wrocław. gdyby ktoś był zainteresowany to pisać na pw.
    e32 v8 manual

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •