Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] nie chce zapalic

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn

    [ elektryka] nie chce zapalic

    wczoraj rozebrałem tapicerkę ( kanapa, pólka, osłony słupków, wykreciłem tunel srodkowy zeby schować przewody od wzmacniacza... po tej operacji jak chciałem odpalic auto zalapalo na jedna sekunde i kupa ....

    cała noc ładowałem akku, dziś sprawdziłem ze iskra jest i paliwo dochodzi bo śmiwrdzi benzyną a bmw jak nie chcialo zapalic tak nie chce jak dluzej krece to tak jak by cos próbowała bo szybciej kreci ale nawet nie zagra :(

    czy moze to być czujnik polozenia walu ????? czy bedzie pasował od 4.0 bo kolega zmieniał ostatnio i moze na moment bym od niego przelozył zeby sprawdzic czy to nie to ...

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Swoja droga to na tę chwilę nie mam pojęcia czemu auto się zbuntowało? - może te kable mu nie podchodzą ;D :x

    A tak na poważnie, to zastanów się czy nie ma to związku z rozebraniem wnętrza - może niechcący cos się rozłączyło przy Twoich rewolucjach.

    > największe zawroty głowy sprawiaja totalne pierdoły ...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Swoja droga to na tę chwilę nie mam pojęcia czemu auto się zbuntowało? - może te kable mu nie podchodzą ;D :x

    A tak na poważnie, to zastanów się czy nie ma to związku z rozebraniem wnętrza - może niechcący cos się rozłączyło przy Twoich rewolucjach.

    > największe zawroty głowy sprawiaja totalne pierdoły ...
    wydaje mi się ze nic takiego nie zrobiłem :( od paru dni rano po odpaleniu zdychała, obroty spadały i trzeba było dać troche gazu i juz bylo cacy ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •