Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [ elektryka] Klapa bagażnika nie zamyka się

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    no to upa...
    nadal nie chodzi ani szyber ani klapa
    klapa też nie reaguje na ten zewnętrzny przycisk
    czyli trzeba lecieć podłączyć pod kompa ;/
    chyba że macie jakieś inne propozycje
    a te przekaźniki to są po prawej stronie tam za aku w przód auta, czy trzeba bok rozbierać?
    bo nie mogłem ich zlokalizować....
    pozdr.
    Jak naprawisz szyber-dziurę napisz co pomogło mam dokładnie takie objawy otwiera się skokowo i nikt nie wie o co chodzi. Mi to nie przeszkadza ale niektórym potencjalnym klientom może

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez Saillupus
    a te przekaźniki to są po prawej stronie tam za aku w przód auta, czy trzeba bok rozbierać?
    bo nie mogłem ich zlokalizować....
    Po prawej stronie za akumulatorem jak wyciągniesz wykładzine to masz pompę od klapy a nad nią taki biały moduł Siemensa z dużą wtyczką schowany za czarną ukośną "szyną" do której jest przykręcony. I te przekaźniki o których pisze Karwad są właśnie w tym module.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #13
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    rozkręć obicie, w okół są zatrzaski a pod schowkiem na trójkąt są 4 słabo widoczne śrubki (oklejone tapicerką) i oczywiście śrubki są gdzieś przy rączkach, znajdziesz bez problemu. Jak już ściągniesz to po prawej stronie zupełnie w narożniku to okrągłe cosie :) poruszaj tym i skup się na tej części ;) u mnie wystarczyło przestawić dosłownie o milimetr tą blaszkę otaczającą to okrągłe coś :) od tamtego czasu żadnej zwiechy bagażnika.
    Niestety nie rozrysuje Ci tego bo nie mam nawet painta w kompie :) ale powinieneś dojść do tego o co mi chodzi



    Co do szyber dachu nie masz tego przycisku wsadzonego po prostu na odwrót? Tak czy owak nie ma on wpływu na to, że szyber przeskakuje a nie zamyka się płynnie (to chyba, że aż tak zwiksował, że robi jakieś przebicia czy coś)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Dobra sytuacja z bagażnikiem opanowana :)
    wystarczyło trochę pogrzebać przy tym przekaźniku o którym mówił karwad – wielkie dzięki za podpowiedź i Damias dzięki za pomoc w lokalizacji :)
    W moim przypadku wystarczyło wyciągnąć wtyczkę, mechanik prysnął jakimś magicznym płynem do elektryki i teraz wszystko lata jak nowe
    Zostaje tylko ten szyber
    Mój mechanik wpadł na pomysł że może coś się rozprogramowało i dlatego działa na odwrót i teraz trzeba podłączyć pod kompa i zaprogramować na nowo,
    lub że jak mi pierwszy raz padł to mu trochę na siłę pomagałem się zamknąć i coś się tam wygięło, lub przesunęło (zima, -15 na dworze, niemiecka autostrada gdzie akurat nie trafił się żaden zjazd i trzeba było po otwarciu szybko go zamknąć bo zaczynały nam sople lodu z nosów zwisać :D ) bo od tamtej pory zaczął świrować
    aha auto wtedy było świeżo po myciu więc może coś zamarzło…
    jutro ma podzwonić po serwisach i się popytać co z tym zrobić
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  5. #15
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    HALLO Coś przekażecie więcej? Jakieś info bo mój bagażnik też puka. bóg wie kiedy całkowicie padnie ;/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •