Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Trzepie autem przy 80 km/h

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Lepsza rada jest wymien wszystko od zawieszenia po kola a i tak nie wiadomo czy Ci to cos da. To sa rady co do bicia kół ktore mozna znalezc na forum, i uwierz ze moja rada bedzie tansza i skuteczniejsza.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Toście mnie pocieszyli...i mnie ta dolegliwość dopadła,
    z tymże trzepaki nie wykazały żadnych luzów (wiem wiem,nie koniecznie muszą wykazać),tarcze też wykluczam,bo dopiero co zmienione,koła miałem wyważone i w regeneracji.Ponoć laleczka jest.Obstawiam narazie wahacze (ponoć dopiero po wyjęciu można zobaczyć,czy mają luzy ??),słyszałem też że zbieżność może mieć coś do tego... (?)
    Ale dziwne u mnie jest to,że czasem jak jej powstawiam (ostre przyspieszenia-hamowania) objaw jakby przechodzi i jeżdżę sobie normalnie,aż serce się raduje...aż znowu coś go napadnie...Jestem głupi,a każdy co innego mi podpowiada...ehh ;(

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    witam miałem to samo 80-85km /h trzepało kierą .Wymiana drążka środkowego i wahaczy bumerangów kompletne z przodu .pomogło od ponad roku spokój.
    Pozdrawiam.
    730

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    jeżeli trzepie kierownicą przy hamowaniu to tylko tarcze najlepiej jedz na scieszke diagnostyczną niech ci sprawdzą owalizacje ja kupione tarcze w zeszłym roku dzisiaj oddałem do reklamacji prawa miala 41 czegoś tam a lewa 28 nie pamietam tych jednostek,dalej czuć walenie przy hamowaniu ale to prawy górny wachacz tylnego koła ma już luz naprawde trzeba uważac na te pier... tarcze

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    11
    Witam serdecznie.Panowie u mnie tez bilo przy pewnej predkosci.Jak sie okazalo to nie bylo nic koledzy co wymieniliscie.Poprostu jeden tłoczek byl zapieczony i to bylo powodem bicia.Wystarczylo go przeczyscic i rozruszac i wszystko ustalo.A zeby bylo smieszniej to w e34 ,wymienilem tarcze i zawieche i dalej bilo.Po tym zabiegu ,rowniez wszystko sie uspokoilo.Pozdrawiam.

  6. #26
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hehe Ja mam tylko przy hamowaniu. Tarcze kiedyś wymienię puki co moneta się skończyła :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    hehe Ja mam tylko przy hamowaniu. Tarcze kiedyś wymienię puki co moneta się skończyła :/
    Tylko przygotuj się że jak będziesz długo jeździł z takim biciem to będziesz miał do roboty jeszcze drążek środkowy i może coś jeszcze się wybije :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    hehe Ja mam tylko przy hamowaniu. Tarcze kiedyś wymienię puki co moneta się skończyła :/
    Tylko przygotuj się że jak będziesz długo jeździł z takim biciem to będziesz miał do roboty jeszcze drążek środkowy i może coś jeszcze się wybije :/
    Posłuchaj Damiasa!!!

    Bardzo mądrze prawi :D

    Pare dni temu wymieniałem drążek środkowy
    Only E38

  9. #29
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No mam nadzieję, że wytrzyma bo go już zakładałem :/ za Lemfordera niecały rok temu dawałem chyba z 800zł więc nie zrozumiem tego jak padnie :(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    No mam nadzieję, że wytrzyma bo go już zakładałem :/ za Lemfordera niecały rok temu dawałem chyba z 800zł więc nie zrozumiem tego jak padnie :(
    No to masz identyczną sytuacje jak ja. Też wsadziłem rok temu drążek Lemfordera i ostatnio zbyt długo diagnozowałem bicie kiery i efekt był taki że wyminiłem drążek bo miał już luzy. Po wymianie nadal biło więc wyminiłem tarcze bo i tak się już skończyły, a bicie wzmagało się przy hamowaniu. Po wymianie tarcz wszystko ustąpiło.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •