Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Szukam kolegów, którzy użytkują E 65 730i

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    BMW
    7
    Skąd
    wawa

    Szukam kolegów, którzy użytkują E 65 730i

    Witajcie,

    Mam fajna możliwość sprowadzenia 730 w benzynie z 04 roku, 231 koni. W związku z tym pytanie - czy ktoś ma taki silnik, mógłby podpowiedzieć jak mu się auto spisuje? Dotąd pomykałem E38, ale rozglądam się już za nowym przedmiotem motoryzacyjnego kultu ;)

    z góry dzięki!

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    a byl taki silnik?
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    BMW
    7
    Skąd
    wawa
    Musiał być - produkowany w latach 2003-05 :)


    W opisie stoi jak byk - 730i steptronic, 231 HP. Jutro to sprawdze u zrodła, bo teraz po prostu mam opis aukcji a cena na razie jest bardzo korzystna. Produkcja styczen 2004r.

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    no z tego wynika ze byl//niedopatrzenie moje//przepraszam\

    http://bmwfans.info/parts/catalog/E6...rope/730i-N52/
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Jeśli idzie o sam silnik to jest OK. Częsty temat w E90, w E60 rzadziej :/

    Nie widziałem natomiast nigdy w E65/66 (a wierz mi kilkadziesiąt sztuk jest ;)), ale nie sądzę żebyś miał z nim kłopoty czy problem z obsługą. Silnik znany i karoseria również, tylko mix jakis dziwny ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Nie uważasz że te 230 koników to troche za licho na taką kolubrynę ??

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    BMW
    7
    Skąd
    wawa
    Dziwny - nie dziwny, wiem, ze nie lata, tylko spokojnie sobie jedzie, ale tu decyduje cena - to po prostu bardzo opłacalne. Dlatego sie zainteresowałem :)

    Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jutro będę wiedział, czy warto się zainteresować konkretniej. Minus to spore jednak spalanie, a na pewno żadnego gazu do auta nie wsadzę. Ale co tam. Nie mógł to być udany mix silnika i masy, bo produkowali go tylko dwa lata. Podejrzewam, że właśnie kwestia mocy była problemem, w końcu to 7er... :)

    Uważam tak samo, jak Wy - mało mocy, ale jak się ma czasem taką okazję wzięcia auta z dobrego żródła i w bardzo dobrej cenie, to warto. Ale zobaczę, spieszyć się nie spieszę :)

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    kurde z tymi e65 to tragedia jest
    auta 2002/2003 czyli srednio 7 letnie a utrzymane gorzej niz moje 13 letnie e38
    skory wytarte kiera to samo wyposazenie to mozna pierd.... dostac
    jedne maja longa i nie ma masazu w fotelu a inna ma wszystko ale nie ma xenonow albo welur w srodku np tu http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7794009
    ciezko znalezc egzemplarz godny polecenia a jak jest to cena z kosmosu
    chyba latwiej znalezc e38 jednak
    a poza tym ta elektronika jest ponoc strasznie czula i jak u mnie w e38 praktycznie oprocz swiecacej poduszki nic sie nie dizeje to tam ponoc choinka jest
    napiszcie uzytkujacy jak to jest na prawde??jak dzialaja te swiatlowody itd co sie psuje??
    co do modelu to niestety ale w e38 mam 728 i jest ok ale w e65 to wybieral bym tylko 745
    bo mniejsze to chyba nie ma sensu ze wzgledu na brak mocy ale znow to spalanie jedni mowia ze miesci sie w 15 a inni ze w 23 wiec jak to jest naprawde??? z doswiadczenia powiedzcie nie piszcie mi danych suchych z netu bo to to sam znajde
    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Odnośnie eletroniki zero problemu w moim przypadku. Odnośnie spalania średnia 16/100 przy normalnej jeździe. Zobacz raport spalania. Jeżdziłem różnymi autami ale w końcu jestem w 98% megazadowolony. Te 2 % to dlatego że już myślę o F01. Może pod koniec przyszłego roku :medit:

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    BMW
    7
    Skąd
    wawa
    Dzieki, nie spieszy mi się, więc spokojnie szukam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •