Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: iPod w E-38 z DSP

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar marek2m
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    45
    BMW
    e38
    Skąd
    podkarpackie

    iPod w E-38 z DSP

    Otrzymałem informacje od przedstawiciela sprzedajacego instalacje do iPodów. Nie ma problemu z instalacją systemu pod DSP. Przepinają podobno jakieś 3 piny i gra iPod z DSP.
    Kazano mi tylko sprawdzić w bagażniku po lewej jaka kostka wchodzi do modułu radia na 17PINów okrągłych grubych czy na 40PINów płaskich.
    Pomóżcie mi proszę!!!
    Która to kostka bo jest tam tego tyle że nie mam pojęcia która to kostka i która skrzynka? Nie miałem żadnych problemów z elektroniką i mediami więc nigdy głębiej niż do zmieniarki CD i czytnika nawigacji w celu wymiany płyty nie zaglądałem.
    Pozdrawiam
    marek2m

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Witam,

    raz juz demontowalem swoj sprzet w moim aucie - i mniej wiecej wiem gdzie jest zamontowany modul radia. Roznica lezy jednak w fakcie ze moje e38 jest z 97 roku. Posiadam u siebie czytnik navi MK1, tv, zmieniarka, gsm...itp... i Modul radia jest na samym tyle za wszystkimi urzadzeniami (czas demontazu ok. 20 min.)

    Moze jednak sie zdarzyc ze chodzi tylko o wtyczke kabla z modulu radia ktora jest widoczna od razu z przodu, zaraz po otworzeniu oslony (dojscia do drugiego czytnika gsm).

    W e38 jest pare roznych konfiguracji, i trudno stwierdzic co i jak sie znajduje u ciebie
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416

    Re: iPod w E-38 z DSP

    Cytat Zamieszczone przez marek2m
    Otrzymałem informacje od przedstawiciela sprzedajacego instalacje do iPodów. Nie ma problemu z instalacją systemu pod DSP. Przepinają podobno jakieś 3 piny i gra iPod z DSP.
    Kazano mi tylko sprawdzić w bagażniku po lewej jaka kostka wchodzi do modułu radia na 17PINów okrągłych grubych czy na 40PINów płaskich.
    Pomóżcie mi proszę!!!
    Która to kostka bo jest tam tego tyle że nie mam pojęcia która to kostka i która skrzynka? Nie miałem żadnych problemów z elektroniką i mediami więc nigdy głębiej niż do zmieniarki CD i czytnika nawigacji w celu wymiany płyty nie zaglądałem.
    Pozdrawiam
    marek2m
    jak byś już coś ustalił z i-podem to napisz o tym na forum


    Dzięki

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    tak tak.. wszyscy czekamy. ja nie mam zadnego cd w beemce i wchlone wszystkie pomysly ktore dadza mi w miare czysty dzwiek:D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Moze troche odejde od tematu ale czy ktokolwiek uzywa DSP w swojej siodemce ? Wg mnie dzwiek jest straszny a po wlaczeniu dsp dodatkowe "efekty" jeszcze bardziej to psuja. Mam mnustwo glosnikow w tym aucie lacznie z cala polka czegos co udaje suba - dla mnie dramat. Zestaw Xetec i sub JL Audio podpiete pod 2 wzmaki w moim poprzednim aucie bily na glowe system hifi BMW :P

    Mysle nad upchaniem watoliny w ten subik z tylu, jak nie pomoze to pomysle nad lepszymi glosnikami. Moze jak to nic nie da to pozadny zestaw glosnikow uratuje sprawe bo o zmianie wzmacniacza juz nie mysle.
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    tez jestem tego zdania ze DSP za ciekawy to nie jest;-) moze jesli ktos slucha cos na styl Rubika to opcje sali koncertowej moze daja jakis fajny efekt.. kiedys musze sprawdzic z ciekawosci;]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Ja używam DSP i jest to coś extra a muzyki słucham wszelakiej, seryjne nagłośnienie BMW bije na łeb wszystkie amatorskie kombinacje z głośnikami typu bęben od pralki, Dzwięk ma być czysty a nie dudniący, niemam zamiaru poprawiać audio bo jak by to moje mialo być lepsiejsze to gość od nagłośnienia zatrudniony w BMW wyleciał by z roboty, to jest klasa 7 chłopaki pamiętajcie, nie jakieś festyniarskie golfy czy calibry z głośnikami od wieży. nie poprawiajcie czegoś co jest już na wysokim poziomie bo możecie go tylko zmniejszyć.
    Ps. przepraszam jak kogoś uraziłem.
    Pozdrawiam

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Adam 740 nie przepraszaj. :D
    Ale nie zgodzę się z Tobą że e38 ma dobry sprzęt.. Jest on raczej słaby jak na klasę auta. Ja osobiście używam DSP bo bez tego systemu to radyjko wogóle nie gra. Nie zrozumcie mnie źle ale do pewnej granicy głośności jest ok.. jak się przesadzi w czasie słuchania jakiegoś hita to słychać tylko chrobotanie tylnych głośników..

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Niestety z Kronosem musze się zgodzić.......

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Niestety???? :hah:

    Ale to się dzieje tylko jak słucham Boys`ów....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •