Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: iPod w E-38 z DSP

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja również słucham mych Boss-ów.... :D :D

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    kronos masz racje. W porównaniu do klasy auta nagłośnienie jest meeega słabe.
    Najbardziej odczuwalny jest brak wysokich i niskich tonów.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    228
    BMW
    740d
    Skąd
    Danzig
    Cytat Zamieszczone przez Adam740
    Ja używam DSP i jest to coś extra a muzyki słucham wszelakiej, seryjne nagłośnienie BMW bije na łeb wszystkie amatorskie kombinacje z głośnikami typu bęben od pralki, Dzwięk ma być czysty a nie dudniący, niemam zamiaru poprawiać audio bo jak by to moje mialo być lepsiejsze to gość od nagłośnienia zatrudniony w BMW wyleciał by z roboty, to jest klasa 7 chłopaki pamiętajcie, nie jakieś festyniarskie golfy czy calibry z głośnikami od wieży. nie poprawiajcie czegoś co jest już na wysokim poziomie bo możecie go tylko zmniejszyć.
    Ps. przepraszam jak kogoś uraziłem.
    Pozdrawiam
    Ja rowniez nie chce Ciebie urazic ale domyslam sie, ze nie miales stycznosci z dobrym car-audio typu Xetec, DLS, JL Audio, Audio System lub glosnik typu Aliante. Nie wspominajac o zwrotnicach budowanych na wysokiej klasy komponentach specjalnie pod auto/glosniki/kierowce. To co zrobilo BMW w siodemce to tragedia, praktycznie przestalem sluchac cd odkad mam 7 a robic glosniej to sie poprostu boje ;) Przyjemnosci sluchana cd oddaje sie teraz w domu :)
    pozdrawiam
    mavic

    Forum 7er jest dla buraków i kartofli. Jestem dumnym kartoflem !

  4. #14
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    To co zrobilo BMW w siodemce to tragedia, praktycznie przestalem sluchac cd odkad mam 7 a robic glosniej to sie poprostu boje
    Nie no lekka przesada. Porównanie dźwięku nalezy zrobić na podobnej klasie auta z danego roku. Dla mnie seria 7 z DSP to całkiem mega ładny dźwięk - oczywiście nie ma co porównywać z tym co mam w domu ale seryjnie nie powinniśmy narzekać.

    Ja co prawda porównać dźwięk mogę tylko z A8 i z okularnikiem 96 r. dlatego nie uważam , ze to tragedia.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    Z tego co tu czytam o audio to albo ja mam jakis specjalny model (moja wersja auta to indyvidual) albo mi slon na ucho nadepnal, bo naprawde nie moge narzekac na jakosc dzwieku. Nie zebym to porownywal z high end na lampach ale mimo wszystko dzwiek jest... przyjemny dla ucha :
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    więc zadanie na najliższy zlot : porównać systemy audio.

    Może jakiś konkurs?

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    więc zadanie na najliższy zlot : porównać systemy audio.

    Może jakiś konkurs?
    więc ja moge porównać i z dsp i bez dsp bo mam i z tym i z tym, a tak przy okazji jestem
    fanem audio :) szczególnie w domu :)

    1.bez dsp - MEGA TRAGEDIA - wysokich i niskich tonów nie ma wcale,sprzęt gra tragicznie,jak na tę klasę auta BADZIEW - byłem u jednego speca w Autocomplexie w Poznaniu - i powiedział że bez zmiany jednostki głównej absolutnie nie da się nic zrobić,koszt - ok.10.000 zł żeby to jako tako grało

    2.z dsp - GIGANTYCZNA różnica - choć też nie jest rewelacyjnie - najlepsze ekekty można uzyskać przy koncertach szczególnie - akustycznych np.The eagles z MTV - wymiata


    ogólnie jak sprzęt w 7 to tylko z DSP!!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez robertzpoznania
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    więc zadanie na najliższy zlot : porównać systemy audio.

    Może jakiś konkurs?
    więc ja moge porównać i z dsp i bez dsp bo mam i z tym i z tym, a tak przy okazji jestem
    fanem audio :) szczególnie w domu :)

    1.bez dsp - MEGA TRAGEDIA - wysokich i niskich tonów nie ma wcale,sprzęt gra tragicznie,jak na tę klasę auta BADZIEW - byłem u jednego speca w Autocomplexie w Poznaniu - i powiedział że bez zmiany jednostki głównej absolutnie nie da się nic zrobić,koszt - ok.10.000 zł żeby to jako tako grało

    2.z dsp - GIGANTYCZNA różnica - choć też nie jest rewelacyjnie - najlepsze ekekty można uzyskać przy koncertach szczególnie - akustycznych np.The eagles z MTV - wymiata


    ogólnie jak sprzęt w 7 to tylko z DSP!!
    bardziej chodziło mi o porównanie dwóch takich samych DSP ponieważ jedni sobie strasznie chwalą a drudzy nie. Ciekawy jestem czy wszystkie działają tak samo, niezależnie od wieku. Bez DSP jest tragedia i nie podlega to dyskusji. Chętnie też posłucham ulepszonych audio bo wiem że niektórzy powstawiali sobie suby do otworów od nart

  9. #19
    bardziej chodziło mi o porównanie dwóch takich samych DSP ponieważ jedni sobie strasznie chwalą a drudzy nie. Ciekawy jestem czy wszystkie działają tak samo, niezależnie od wieku. Bez DSP jest tragedia i nie podlega to dyskusji. Chętnie też posłucham ulepszonych audio bo wiem że niektórzy powstawiali sobie suby do otworów od nart[/quote]

    oczywiście ze każde dsp może grać inaczej bo można korektorem inną barwę ustawić +efekty echa :)

    a tak na poważnie jak nie są głośniki wyrypane to gra tak samo-przynajmniej mój z 96 r i kumpla po lifcie 99 :)

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    moja była słuchała muzyki klasycznej i była zachwycona tym DSP obecna ma to w poważaniu i zauważa jedynie różnicę między tym a radiem fabrycznym w Corsie mojego ojca ... jak na moje oko jest to bardzo pozytywna rzecz to DSP a w moim swiecie sub na pace jest tylko po to aby waliło basem i aby na miescie co 2 malolata się oglądała z myślą na twarzy - co tak wali po uszach z tej ulicy - osobiscie już jestem anty sub i wolę delikatne brzmienie na dobrym poziomie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •