jakiś czas temu dołączyłem do forum poszukując E38 - jako ze potrzebowalem dosc szybko auta (i tak poszukiwania E38 trwaly ponad 4 miesiące) postanowilem na razie zakupic sobie E32.

Jest w aucie pare mankamentów jak zle spolerowany lakier (kladziony na nowo - byla mala przygoda z przodu - ale konstrukcyjnie jest wsio OKI :D) - gdzieniegdzie widac zaprawki robione w charakterystycznych dla tych modeli miejscach - to wszystko do ogarniecia i porobienia w czasie aby to wygladalo.

Koleżanki szwed_kaskader, NoVy, i Rondel już widziały - pojezdziliśmy, zwyzywaliśmy swoje stare i rozeszlismy sie do domów :D

Troche o wyposazeniu i parametrach auta:

Motor 3.0 V8 M60B30 92r. Automat bez LPG - aktualnie w tej chwili auto jest w Motronik'u i montowana jest do niej sekwencja

Wyposazenie:

- Jasne skóry
- Fotele pelna elektryka podgrzewane + fotel kierowcy pompowany
- 4 x Elektryczne szyby
- Elektryczna Roleta
- 4 x Roletki bocznych szyb
- Elektryczne Lusterko wsteczne reagujące na nadmiar światła (samo się opuszcza gdy oślepi)
- 2 x Airbag
- el szyberdach
- klima 2 strefowa
- Tempomat
- ASC
- Pełny OBC
- Oryginalne radio Bavaria Bussines RDS + Ori Zmieniarka na 6CD
- Wersja Shadowline
- Felgi 16"
- Xenon (dokladalem)
- moduł komfortu (kluczyk na scyzoryku)

Jak zapomnialem o czyms to pewnie dopisze. W planach zmiana felg na 18", obnizenie przodu o 20mm, dolozenie Hella Black, dolozenie spryskiwaczy (jest miejsce w zderzaku ale brak ich), CarPC z monitorami w zaglowkach + Car Audio, + pewnie troche rzeczy jeszcze sie bedzie dokladac.

Generalnie dobrze utrzymane auto, ale trzeba bedzie jeszcze troche nad nim popracowac - od razu do wymiany chlodnica, bo niestety jest wyciek - a nie chce spawac i kombinowac - nie chce drutu. Auto mysle ze jakis czas bedzie przy mnie zanim nie nazbieram na E38

Tak wiec kolejne BMW i kolejne zęby do zjedzenia na niej ;] mam nadzieje ze w razie W mozna liczyc na porady od Was i pomoc oraz sam sluze pomoca :D

Oto i fotki:











PEACE