Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Czy jest na forum Ktoś z Gdańska kto mógłby obejrzeć auto?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA

    Czy jest na forum Ktoś z Gdańska kto mógłby obejrzeć auto?

    Bardzo bym chciał żeby ktoś kto ma 7er zobaczył to auto i spojrzał na nie obiektywnie

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8798586

    Nie chciałbym przejechać się na darmo i marnować sobie weekendu i czasu, jeśli ktoś by mógłby je obejrzeć na pewno się odwdziecze i nie poskąpie dobre Whisky lub innego szlachetnego trunku .


    Pozdrawiam
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #2
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Witam.Jakiś czas temu interesował się tym autem jeden z użytkowników forum Benio i krótko opisałem te autko przy okazji gdy je oglądałem.

  3. #3
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    ........

    Z ciekawosci zajechałem obejrzeć tą perełke autko ładne jak za tą kase i ma książke serwisową naprawiana była skrzynia jest to wbite w książke.Z zewnątrz wszystko ok ale trzebabyło by to wnikliwiej sprawdzić , w środku skóry troche zaniedbane i kierownica jakoś tak dziwnie wentylowaną skórą obszyta,widać ze w aucie palono.Silnik ponoć długo na gazie nie jeżdził ale tak jakoś dziwnie pracował może to wina tego gazu.Jakiś spec też tam musiałby żurawia zapuscić.Cena do stargowania auto stoi tam od 5dni.Wizualnie autko jest ok.Butla z gazem w kole zapasowym.

    Niech Twój znajomy wybierze się na jazde próbną i zwróci uwagę szczególnie na tą naprawianą skrzynię

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    A widziałeś może komorę silnika jak wyglądała? I może wiesz jaki gaz ma wstawiony?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #5
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Wiesz te auto ma nalatane ponad 300tyś.Picowane pod maską nie było.Co do gazu nie mam pojęcia.Jak jesteś zainteresowany tym autem nadal .To w czwartek jestem w tamtej częsci miasta mogę porobić parę fotek lustrzanką ...Sam zadecydujesz czy warto zrobić sobie weekendową wycieczkę...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Byłoby super, parę ciekawszych fotek, pod maską, konsoli i może sprawdzenie czy zgadza się spasowanie elementów i czy działa elektronika typu szyber, fotele itp, Jeśli byłoby ok to na pewno przejadę się w weekend do Gdańska i podrzucę butelkę czegoś mocniejszego:-))
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    może czasy się zmieniły... ale jeszcze półtora roku temu - jeżeli by to była igiełka - nie stało by pięciu dni... coś musi być nie tak skoro jeszcze nie poszło ---- a może to czasy się zmieniły?...

  8. #8
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Autko jest tam prawie 2miesięce(Gdy BeniO się tym interesował w maju to stał tam 5dzień).Ja osobiscie nie brał bym auta,które ma zainstalowaną instalacje gazową,lepiej kupić bez przynajmiej silnik będzie w lepszej kondycji.Kasa nie duża jak na ten rocznik a igiełka to tylko w salonie.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Jeżeli instalacja jest zamontowana poprawnie i nie ma więcej jak 2 latka to jest ok, ale jeśli to 5-6 instalacja firmy "krzak" to już nie bardzo;-/

    Co do stania auta to wiele aut stoi po kilka miesięcy i nie są sprzedawane bo nie każdy ma kase, nie każdemu podoba się kolor lub wersja wyposażenia. Ogólnie jest wiele czynników.

    Jeśli pojade po to auto to pierwsze co zrobie to zmierze je całe miernikiem lakieru.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    No fakt wnętrze lekko znorane ale chłopaki opisywali jak można odrestaurować skórę ale to misja dla ambitnych.

    PS. Nie rozumiem ludzi którzy sprzedają takie auta a nawet nie potrafią zapłacić głupich 150zł na myjni za karcher aby auto wyglądało dużo lepiej...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •