Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Szybki spontan z Damiasem

  1. #1

    Szybki spontan z Damiasem

    Ano dziś zadzwonił Damias i zaproponował szybki spot w celu wykonania paru fotek.... Zaskoczył mnie ale cóż.... przecież nie można odmówić w takiej chwili. ;D ;D

    Oto kilka fotek z mojego aparatu. Tak się złożyło, że TaDeuSz zaliczył wcześniej mały off-road, co dodaje smaku całej sesji :D :D

    Uczestnicy spotu ;D


    I nasze "pociechy"... TaDeuSz ufajdany po listwy ale podobno dziecko szczęśliwe jest brudne :D :D :D










    Ponieważ Damias przyjechał pięknie wypucowanym autem, TaDeuSz nie mógł pozostać brudny na noc.... ;D


    Ech.... Miło się spotkać, choćby na pół godzinki, chwilkę pogadać i cynkąć jakieś foto... Do następnego ;D ;D

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    OFF road konkretny nie da sie ukryc :) dawno nie widzialem tak brudnej 7er :D

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    No pikny spontan ;D i Tadek taki jakiś uśmiechnięty .... po myjce ;D

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Po porostu Piknie ;) nowy felunek Damiasa extra :)
    REWELACJA!!!

  5. #5
    Chciałem zrobić pare fotek czystym autkom. Sylwekk powiedział że ma troche brudne to możemy zrobić kontrastowe zdjęcia. No ale jak zobaczyłem to co zobaczyłem to mnie zatkało ;D Chyba nie widziałem tak uwalonej 7er ;D ;D ;D Nawet w zimie jak jest plucha to auta są czystsze :D Także Sylwka 7er było offroad pełną gębą ;D Brakowało tylko jakiejś chorągiewki lub naklejki w stylu "Rajd Bieszczady" czy coś podobnego ;D
    Oczywiście miło było jak zwykle ;)

    A żeby się nie powtarzać to taka jedna fotka ode mnie :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Świętny spontan, takie nic a jak cieszy ;D więcej takich zycze ;) a Sylwek teraz pewnie sprawdzał jak sie po dziurach kręci :hah: :hah:

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    A do mnie nikt nie zadzwonił :foch:

    ;D ;D

    Już wiem :D Moj samochodzik jest bezkonkurencyjnie ładny i dlatego, że zazdrościcie to mnie nie zaprosiliście na sesje ;D


    A tak na serio serio to uswiniony był TeDeuSz ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez radoshb
    A do mnie nikt nie zadzwonił :foch:
    Nie łam się- do mnie też nie zadzwonili ;)

    Niestety i tak wczoraj nie mógłbym - gratuluje spotkanka ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Kurde wyjaśniam ;D
    Sylwek nie dzwoniłem bo wiedziałem że balujesz z młodym i o tej porze już na pewno nie poprowadzisz auta
    A Ty Radosz byłeś za daleko :D Miałem tylko kilkanaście minut na foty więc mimo iż Twoja rakieta szybka jest mógłbyś nie zdążyć :D

    Nic nie stoi na przeszkodzie żeby np weekend zrobić troche fot w większym gronie w ładnym plenerku ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Nic nie stoi na przeszkodzie żeby np weekend zrobić troche fot w większym gronie w ładnym plenerku ;)
    I tu trzymam Cię za słowo

    Przyszły weekend :viva:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •